Facebook profilime bakanları görmek istiyorum bunun bir formülü var mı diye merak edenler için araştırmalarımızı sizinle paylaşacağız. Facebook hesabından sizleri gizli olacak şekilde takip eden kişileri merak ediyorsanız ve bunun için neler yapılması gerekli onu konu alacağız.

Kıymetli arkadaşlar, öncelikle hepinizin merak etmiş olduğu konulardan birisi olan profilime kim baktı nasıl görebilirim sorusu oldukça önem arz etmektedir. Haliyle eğer sosyal medya uygulamasında Facebook kullanıcısı iseniz böyle bir özelliğin olmadığını siz değerli okurlarımızla paylaşmak isteriz. Yani Facebook kullanıcılarının gizlilik ilkelerine dayalı olacak şekilde üçüncü şahısların devreye alınımı için bir durumu göz ardı dahi etmemektedir. Evet çeşitli uygulamalarla bunun olabildiğine ilişkin paylaşımların var olduğunu görebilirsiniz. Fakat bu paylaşımların tamamı asılsız olmasından ötürü Facebook bu uygulamaların kendilerine şikayet edilmesini dahi isterken böyle bir uygulama kullanarak profilinize bakan kişileri bulma gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Peki görmek istediğiniz kişilerle ilgili izleyeceğiniz bir yöntem ya da yol var mı bunu detaylandıralım.

Facebook profilime bakanları görmek istiyorum

Facebook profilime bakanları görmek istiyorum, profilime bakanlar 2018, profilime kim baktı, facebook profilime girenler, facebook profilime bakanlar, facebook profilimi bakanları bulma, facebook profilime bakanı görme gibi bir durumun söz konusu dahi olmadığınız yukarıda ki giriş metnimizde belirtmiştik. Fakat yine de tam olarak içeriği sizlere tanıtmak isteriz.

Facebook profilime girenler

Sosyal medyanın en popüler kitlesine sahip olan Facebook hesabında gizlilik esastır. Yani bu alanda üçüncü kişilere hak tanınmamaktadır. Bunu açacak olursak birisi sizin facebook hesabınıza baktığında bunu sadece Facebook ve kullanıcı bilir. Sizin bilmeniz o kişinin Facebook hesabında gezintisine kısıtlama getirmek olacaktır.

Eğer bakmasını istemediğiniz bir kişi var ise bu durumda onu engellemeniz yeterli olacaktır. Fakat çoğu kullanıcımız facebook hesabında profiline girenlerin görülebilmesi için çeşitli uygulamalar kullanmaktadır. Uygulamalar işe yaramamakla kalmamakta kendilerine sıkıntı dahi çıkarmaktadır.

Facebook profilime bakanları görmek istiyorum, profilime bakanlar 2018, profilime kim baktı, facebook profilime girenler, facebook profilime bakanlar, facebook profilimi bakanları bulma, facebook profilime bakanı görme

Bu nedenle bizim size önerimiz böyle uygulamalar içerisinden uzak durmanız ve tamamen olaya odaklı yaklaşmak olacaktır. Siz de başka birinin profiline bakmaya kalktığınız da eminim o kişinin sizin onun profiline baktığını bilmesini istemezsiniz. Haliyle Facebook’ta bunun bu şekilde olmasına izin vermemektedir.

Buna binayen eğer öyle uygulamalar sizler için tavsiye edilirse hesabınıza giriş gerçekleştirdikten sonra ”Ayarlar” alanına girip buradan da ”Uygulamalar” bölümüne giriş sağlamanız halinde ”Uygulamayı şikayet et” alanı üzerinden işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz