Facebook paylaşım yapamıyorum olmuyor sebebi hakkında bilgi edinmeniz için yapılan ayarları sizlerle paylaşacağız. Facebook hesabında gönderi paylaşımlarınızı neden yapamadığını merak ediyorsanız konu ile ilgili yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Günümüz teknolojisinde tüm haberlerle ilgili bilgileri sosyal medya hesaplarından edinmekteyiz. Siyaset, komik ve ilgili çekecek içeriklerin paylaşımları yaparak bazen bir anda birinin fenomen olmasına sebebiyet veren paylaşımlar oldukça önem arz etmektedir. Lakin son zamanlarda Facebook kullanıcıları hesaplarında paylaşımlarını yapamadıklarını, engellenip engellenmediğini merak etmektedir. Şimdi öncelikle yaptığınız paylaşımların içerikleri oldukça önem arz etmektedir. Görüşünüz her ne olursa olsun gezinti yapan kişileri rahatsız edici bir yazı ya da içerik paylaştıysanız, yapılan paylaşıma gelen şikayetler engel almanıza sebebiyet verecektir. Böyle bir husus ile karşı karşıya kalmanız için hangi adımları ya da nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylıca konu alacağız.

Facebook paylaşım yapamıyorum olmuyor

Facebook paylaşım yapamıyorum olmuyor, neden paylaşım yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, facebook gönderi paylaşamıyorum, facebook paylaşım sorunu, facebook paylaşım engeli için durumun tekrarlanmaması adına yapılması gerekenleri detaylıca konu alacağız. Şimdi sizleri bu konu ile ilgili aydınlatacağız.

Facebook gönderi paylaşamıyorum

Facebook hesabında siyaset ile ilgili bir paylaşım yapmanız ya da insanların şikayetine sebebiyet veren bir paylaşım sağlamanız halinde gelen şikayetler kısa süre içerisinde hem yaptığınız paylaşımı kaldıracaktır hem de kısa süreli paylaşım engeli almanıza neden olacaktır.

İlk olarak şuna değinmek istiyorum eğer 24 saat içerisinde olması gerekenden fazla paylaşım sağlarsanız bu paylaşım engeli almanıza sebebiyet verecektir. Dolayısıyla bu durumda yaptığınız bir kaç paylaşımı kaldırıp 24 saat içerisinde artık daha paylaşım yapmamanız gereklidir.

Facebook paylaşım yapamıyorum olmuyor, neden paylaşım yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, facebook gönderi paylaşamıyorum, facebook paylaşım sorunu, facebook paylaşım engeli

Eğer siz fazla bir paylaşım yapmadığınızı biliyorsanız bu durumda istenmeyen olarak işaretlenen bir paylaşım yapıp insanların tepkisini çekmiş olabilirsiniz. Bundan ötürü de paylaşım engeli almışsınızdır. Yapacağınız bu paylaşımlara dikkat etmeniz gereklidir.

Son olarak topluluk kuralları ihlali yapan bir paylaşım içerisine girmeniz halinde de bu tip durumlarla karşı karşıya kalmanız mümkündür.

Facebook paylaşım sorunu

Facebook hesabında yaşamış olduğunuz paylaşım sorunlarına sebebiyet veren durum içerikleriyle alakalı sizleri bilgilendirdik. Bu aşama da aklınıza takılan soruların yorum alanında belirtmeniz halinde o konularla ilgili sizlere cevaplandırmaları sağlayacağız. İyi gezintiler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz