Facebook messenger mesaj gönderilemedi hatası için iletişime geçeceğiniz bir kanal ya da yapacağınız bir ayar var mı sizlere cevaplandıracağız. Messenger üzerinde atmış olduğunuz mesajlar karşı tarama gönderilmiyorsa bu durumda aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Kendini getirdiği yeniliklerle birlikte sürekli geliştiren Facebook mesajlaşma alanında da popülerliğini korumaktadır. Messenger uygulaması üzerinde yapmış olduğu yenilikler sonrasında kullanıcıların bu alanda da kendisine bağlayan Facebook uygulamasında son zamanlar da karşılaşılan problemlerden birisi de mesajların gönderilemediğine yönelik hatalardır. Gelen hatalar sonrasında karşı taraf tarafından yanlış anlaşılmalara sebebiyet verilmesinden ötürü nelerin yapılması gerektiğini aktaracağız. Böylelikle facebook messenger uygulaması üzerinden gönderilemeyen mesajların temelinde yatan neden bulunarak sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook messenger mesaj gönderilemedi hatası

Facebook messenger mesaj gönderilemedi hatası, mesaj gönderilemedi hatası, facebook mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderemiyorum, messenger mesaj gönderme hatası için öncelikle internet veri bağlantısını kontrol ediyoruz. Eğer kontroller sonrasında bağlantı da bir sorun yok ise hem facebook hem de messenger uygulamasını telefonumuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz. Bu yaptığımız işlem sonrasında da sorun giderilemez ise bu durumda mesaj gönderilemedi hatasının yanındaki ! işaretine tıklayıp yeniden göndermeyi deneyelim.

Messenger mesaj gönderemiyorum

Yeniden mesaj gönderme adımı sonrasında da hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda yapılması gereken işlem Facebook yetkilileri ile iletişime geçmek olacaktır. Tabi bu işlemin nasıl ve nereden yapılacağı hangi yolların izleneceği oldukça önem arz etmektedir.

  • Öncelikli olarak facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra,
  • Bilgisayar üzerinden boş bir internet sayfası açıp adres satırı alanına,
  • www.facebook.com/help/contact/140896842705127 yazdıktan sonra enter’a tıklıyoruz.
  • Beraberinde karşınıza ”Mesaj gönderilemedi” yazısı adı altında bir form ekranı gelecektir.
  • Gelen form ekranında yer alan detaylı açıklama kısmına ”Sayın facebook yöneticileri, messenger uygulamamda mesajlar gönderilmiyor bu sorunun ekran görüntüleri ek’te yer almaktadır. Kontrollerin yapılıp geri dönüş sağlanmasını istiyorum”
  • Yazdıktan sonra dosyaları seç alanına ise hatanın ekran görüntüsü ekleyip ”Gönder” ikonuna tıklamanız halinde problemi facebook yetkililerine bildirmiş olacaksınız.

Yapılan ayarlarla ilgili aklınıza takılan soruları yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook messenger mesaj gönderilemedi hatası, mesaj gönderilemedi hatası, facebook mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderemiyorum, messenger mesaj gönderme hatası

Facebook messenger mesaj gönderilemedi hatası, mesaj gönderilemedi hatası, facebook mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderilmiyor, messenger mesaj gönderemiyorum, messenger mesaj gönderme hatası

Önceki İçerikFacebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor
Sonraki İçerikFacebook paylaşım yapamıyorum olmuyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz