Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum problemi ile karşı karşıya iseniz buna sebep olan nedenleri derleyeceğiz. Facebook hesabında birin arkadaş olarak ekleyemiyor iseniz yaşanan aksaklığının temelindeki nedenini makalemiz bulabilirsiniz.

Dünyanın en çok giriş gerçekleştirilen ağlarından biri olan Facebook’un yıllar geçse de hiç popülerliğinin kaybedilmemesinin sebebi getirilen yenilikle ve vermiş olduğu güvenilir ortamdır. Facebook hesabında tanıyıp tanımadığımız kişilere arkadaşlık isteği gönderebilir, onlarla muhabbet edip yapılan paylaşımlar hususunda tartışabilir ortamı sağlayabilmemiz Facebook’un popüler olmasında ki ikinci nedenlerinden birisi arasında gösterilebilir. Fakat son zamanlar da bir çok kullanıcı facebook hesaplarında arkadaş ekleme isteği gönderdiği kişilere isteğin geri çekildiğini, ekleme sağlayamadığını dile getirmektedirler. İşte biz de yaşadığınız bu sorun ile ilgili incelemeleri konu alarak buna sebebiyet veren nedenlerin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Dikkat etmeniz gereken kontrolleri yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde istediğiniz kişiye istek gönderiminde bulunabilirsiniz.

Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum

Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum, arkadaşlık isteği gönderemiyorum, istek gönderemiyorum, facebook istek gönderemiyorum, facebook arkadaş ekleyemiyorum, facebook istek engeli sonrasında hangi adımların kontrolü yapılırsa istek göndermeye devam edebilirsiniz bunları maddeler halinde sizlere paylaşarak, bundan sonraki süre içerisinde göndereceğiniz isteklere de bu bağlamda dikkat edebileceksiniz.

Facebook istek gönderemiyorum

Şimdi facebook hesabında birine istek gönderiminde bulunamıyorsanız ve bunun nedenini merak ediyorsanız. Bir çok nedeni olmasından ötürü buna sebebiyet veren nedenleri maddeler halinde anlatacağız.

  • Eğer 24 saat içerisinde çok fazla kişiye istek gönderimin de bulunduysanız ve giden bu isteklerin çoğunun yanıtsız kalmasıyla ilgili bir durum söz konusu ise istek gönderilmeme nedenleri arasına girmemektedir.
  • Dolayısıyla istek gönderilen kişilerin isteklerini geri çekebilirsiniz.
  • Haricinde eğer sizin istek göndermiş olduğunuz kişiler sizin isminizi istenmeyen biri olarak işaretlemesi halinde bu da bu konuya sebebiyet veren nedenler içerisine girecektir.

Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum, arkadaşlık isteği gönderemiyorum, istek gönderemiyorum, facebook istek gönderemiyorum, facebook arkadaş ekleyemiyorum, facebook istek engeli

Dolayısıyla arkadaşlık isteği gönderiminde bulunabilmeniz için istek göndermiş olduğunuz kişilerin isteğinize yanıt vermesini bekleyelim. Eğer bu yanıt 24 saat içerisinde gelmez ise bu durumda ilk yapmanız gereken işlem o kişiye gönderim sağlamış olduğunuz isteği geri çekmeniz olsun. Bunları yaptıktan sonra 24 saat diliminde hiç kimseye istek göndermemeniz halinde tekrar istek gönderimi sağlayabileceğinizi görebilirsiniz.

Facebook arkadaşlık isteği gönderemiyorum sorunu için hazırlamış olduğumuz makalemiz umarım işinizi görmüştür. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz