Facebook messenger durum paylaşamıyorum diyorsanız ve hikayeme ekleme yap dediğinizde sorun oluşuyorsa haberimizi incelemeniz yeterlidir. Facebook hesabında günlük durumuna hikaye eklenmesi için yapılması gerekenleri tek tek konu alacağız.

Getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte kullanıcı kitlesini artırmakta olan Facebook uygulamasında 17 Mart 2017 tarihinde bir anda mesajlaşma özelliği yerini messenger uygulamasına bırakmıştır. Facebook kullanıcıları belirtilen tarihten sonraki dönem içerisinde mesajlaşmalarını messenger alanından yapmaya başlamıştır. Facebook’tan ayrı bir dal gibi görünen özellik ilerleyen dönemlerde gelen yeniliklerle güzelleştirilmiştir. Getirilen yenilikler içerisinde hikaye özelliği de eklenince tadına doyum olmaz bir sohbet alanı oluşturuldu kullanıcılar için. Fakat bir çok kullanıcı bu özellikten faydalanmak istese de ayarları sağlayamadığını ya da messenger alanında durumların paylaşılamadığını ya da eklemenin nasıl yapıldığını bilmemesidir. Genel anlamda ilk olarak messenger günlük durum ekle ya da hikayeme ekleme yap adı altında ekleme alanı yer almaktadır. Şimdi işlem ayarlarının nasıl sağlanacağını sizlere paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Facebook messenger durum paylaşamıyorum

Facebook messenger durum paylaşamıyorum, messenger durum ekleyemiyorum, messenger günlük durum paylaşma, messenger hikaye paylaşamıyorum, messenger hikaye ekleme, facebook messenger durum ekleme, facebook messenger hikaye ekleme nasıl yapılır? Diye aklınızda yer edinmiş olan tüm soru işaretlerini yazımızda konu alacağız. Böylelikle yapılan işlem ayarları sonrasında problem tamamen ortadan kalkacaktır.

Messenger hikaye paylaşamıyorum

Messenger uygulamasında ilk olarak hikayenin nasıl paylaşılacağını konu aldıktan sonra belirttiğimiz işlemleri sağladıktan sonra hikaye bölümü kısmında hikayeniz gözükmüyor ise bu durumda sebebinin neyle alakalı olduğunu kapsamlıca anlatacağız.

Hikaye paylaşımının gerçekleştirilebilmesi için öncelikle messenger uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında sol üst tarafta yer almakta olan ”Günlük durum ekle ya da Hikayeme ekleme yap” kısmına tıklıyoruz. Beraberinde eklemek istediğimiz resmi Galeriden alıp ya da o an çektikten sonra alt satırdaki >> Alanına tıklıyoruz. Yapılan işlem adımı sonrasında tüm herkesin görmesini istiyorsanız kendi adınızın olduğu alanı seçip aşağıda yer alan ”Gönder” ikonuna tıklıyoruz. Yapmış olduğunuz bu işlem ayarı sonrasında messenger alanında hikayeniz paylaşılmış olacaktır.

Messenger durum ekleyemiyorum

Yukarıda belirtmiş olduğumuz işlemlerin bilgilendirmeleri sizin messenger alanında yer almıyorsa eğer bu durumda messenger uygulamasını güncellemeniz gereklidir. Bunun için playstore ya da apple store uygulamasına giriş işlemi sağlayıp güncellemesini sağlayalım.

Adımları yaptıktan sonra messenger uygulamasını kaldırıp yeniden bir yükleme sağlayalım ve hemen ardından telefonu kapatıp yeniden açmayı deneyelim. Sorun devam ediyorsa cep telefonunuzun ön belleğinin temizlemesini sağlayalım. Böylelikle yaşanılan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook messenger durum paylaşamıyorum ile alakalı problem bu şekilde çözüm bulacaktır. Bu aşamada aklınıza takılan soruları yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook messenger durum paylaşamıyorum, messenger durum ekleyemiyorum, messenger günlük durum paylaşma, messenger hikaye paylaşamıyorum, messenger hikaye ekleme, facebook messenger durum ekleme, facebook messenger hikaye ekleme Facebook messenger durum paylaşamıyorum, messenger durum ekleyemiyorum, messenger günlük durum paylaşma, messenger hikaye paylaşamıyorum, messenger hikaye ekleme, facebook messenger durum ekleme, facebook messenger hikaye ekleme Facebook messenger durum paylaşamıyorum, messenger durum ekleyemiyorum, messenger günlük durum paylaşma, messenger hikaye paylaşamıyorum, messenger hikaye ekleme, facebook messenger durum ekleme, facebook messenger hikaye ekleme Facebook messenger durum paylaşamıyorum, messenger durum ekleyemiyorum, messenger günlük durum paylaşma, messenger hikaye paylaşamıyorum, messenger hikaye ekleme, facebook messenger durum ekleme, facebook messenger hikaye ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz