Facebook messenger açılmıyor giremiyorum ya da konuşmalar yüklenemedi hatası sonrasında hatanın neyle alakalı olduğunu detaylandıracağız. Mesaj uygulaması olan messenger uygulamasına giriş sağladığınızda hata veriyor ise bu durumda yapmanız gereken işlemler aşağıda bulunmaktadır.

Messenger uygulamasına getirilen yeniliklerle birlikte bir çok facebook kullanıcısı mesajlaşmayı bu alan üzerinden gerçekleştirmektedir. Ayrı bir uygulama olarak indirilen messenger hesabına bazı anlarda giriş sağlandığı süre içerisinde alınan uyarılardan birisi de konuşmalar yüklenemedi yönünde olmaktadır. Ya da karşılaşılan hatalardan bazıları da giriş olmuyor, hesaba bağlanamıyorum, kişilerim yüklenmiyor tarzında bir çok sorun yaşanabilmektedir. Yaşanan bu aksaklıklar sonrasında arkadaşlarımızdan gelen mesaj içeriklerini, istekleri ya da konuşmalarımızı görememek o günümüzü bize zindana çevirebilmektedir. Durum bu denli önem arz etmesinden ötürü messenger hesabı üzerinde karşılaşmış olduğunuz bu sorunun nasıl giderileceğini, hangi adımlar sonrasında problem çözüme kavuşağını kapsamlıca ele alacağız. Böylelikle var olan konuşma içeriklerine tekrar ulaşabilecek ve sevdiklerinizle konuşabileceksiniz.

Facebook messenger açılmıyor giremiyorum

Facebook messenger açılmıyor giremiyorum, messenger açılmıyor, messenger hata veriyor, konuşmalar yüklenemedi, messenger konuşmalar yüklenemedi, facebook messenger giremiyorum probleminin altında yatan nedenin ne olduğunu paylaştıktan sonra yapılan işlem ayarları sonrasında şayet hala daha gelmez ise bu durumda anlık bir güncellemeden kaynaklı olabileceğini ihtimal arasında olduğunu bilmenizi isteriz.

Messenger hata veriyor

Messenger hesabı üzerinde konuşmalar yüklemedi, kişiler gelmiyor ise bu durumda ilk yapmanız gereken hamlelerden birisi uygulamayı kaldırmak olacaktır. Uygulama kaldırıldıktan sonra Playstore ya da Apple store giriş gerçekleştirip uygulamanın en son sürümünün yüklenmesi gereklidir.

Yapılan bu işlem adımı sonrasında bir de telefonunuzu kapatıp açmayı deneyin ve devamında problem devam ediyorsa başka bir arkadaşınızın telefonundan messenger uygulamasına kendi kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile giriş yapmayı deneyelim.

Facebook messenger açılmıyor giremiyorum, messenger açılmıyor, messenger hata veriyor, konuşmalar yüklenemedi, messenger konuşmalar yüklenemedi, facebook messenger giremiyorum

Ayarları sağladıktan sonra cep telefonumuzun Ayarlar>Uygulamalar>Tümü alanından messenger uygulamasını buluyoruz. Uygulamayı bulduktan sonra verileri temizle diyerek ön belleğinin temizlenme adımlarını gerçekleştiriyoruz.

Müdahaleler sonrasında problemin çözüme kavuşmuş olması gerekecektir. Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda messenger kaynaklı anlık bir problem yaşıyor olabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Facebook messenger açılmıyor giremiyorum sorunu için aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz durumunda biz de bu doğrultuda yazımızı güncelleyebiliriz. İyi gezintiler dilerim.

3 YORUMLAR

  1. Kısa bir süre önce elimden tabletim ve kaydı ve düştü Yukarıdaki bütün her şeyi denedim uygulamayı defalarca kez silip yükledim uygulamalardan önbelleğe temizledim fakat hala düzelmedi yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

  2. Facebookta gezinirken bi arkadasim drnk geliyor mesaj atmak istiyorum mesaj yazmaya kalktigimda mesenger a atiyor beni ama mesenger aç diyor ac diyorum bu kez o arkadaşımın mesaj bölümüne gitmiyor direk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz