Paylaş

Facebook mesaj butonunu kaldıramıyorum diyorsanız ve artık facebook’ta tanımadığınız kişilerin size mesaj atmasını istemiyorsanız makalemiz sizin için yeterli olacaktır. Facebook arkadaş olmayanlara mesajı kapatıp açma işlemleri için ayarların nereden sağlanacağını ve butonun nasıl kaybedeceğinizi ele alacağız.

Bir çok sosyal medya hesaplarında sizleri rahatsız eden kullanıcılar ya da taciz de bulunan insanlar bulunmaktadır. Tanımadığınız, bilmediğiniz kişilerin sizlere attıkları mesajlardan ötürü hem sizin canınızı sıkmakta hem de hayatınız da biri varsa onunla sorun yaşamanıza sebep olabilmektedir. Bazı kullanıcıların profil ekranlarına girdiğinizde mesaj butonunun olmadığını gördüğünüzde şaşırabiliyorsunuz ve bir anda sizde aynı işlemi sağlamak istiyorsunuz. İşte tam da burada biz devreye girmekteyiz. Yaşanan bu teknik problemden ötürü sorunun ortadan kalkabilmesi için hangi adımların nereden sağlanacağını sizlere detaylandıracağız ve böylelikle facebook gezintinizi sağladığınız süre içerisinde sizi tanımayan kişilerin size mesaj atmasının önüne geçmiş olacaksınız.

Facebook mesaj butonunu kaldıramıyorum

Facebook mesaj butonunu kaldıramıyorum, mesaj butonunu kaldıramıyorum, mesaj butonu kalkmıyor, facebook mesaj gelmesin, facebook mesaj butonu kalkmıyor, facebook arkadaş olmayanlara mesaj kapatma, facebook mesaj almayı engelleme işlem ayarları için hangi adımların nereden sağlanacağını kapsamlı şekilde anlatım sonrasında sorunsuz bir biçimde gezinti yapabilirsiniz.

Facebook mesaj butonu kalkmıyor

Profil ekranınız da yer almakta olan mesaj bölümünün var olması kişilerin sizlerle iletişim kurmasını sağlamaktadır. Bazı durumlarda da istemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesine sebebiyet vermektedir. Eğer facebook hesabınızı sadece gezinti sağlamak ve arkadaşlarınızla muhabbet etmek için kullanan biri iseniz bu durumda mesaj butonunun tanımadığınız kişilere nasıl kapatacağınızı adım adım olacak şekilde paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Facebook hesabın da mesaj butonunun kalkması için ilk olarak ”Facebook” hesabınıza erişim gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sağ üst alanda yer almakta olan ”Ok” işaretine tıklıyoruz. Açılan sekmeler içerisinde ”Ayarlar” menüsüne girişimizi sağlıyoruz. Buraya giriş yaptıktan sonra gelen ekranın sol tarafında bulunan ”Gizlilik” menüsüne tıklıyoruz. ”İnsanlar seni nasıl bulabilir ve seninle nasıl iletişim kurabilir?” yazısının karşısında yer almakta olan ”Sana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir?” yazısının sağındaki ”Düzenle” ikonuna tıkladığımızda bu alanı ”Arkadaşlarımın arkadaşları” olarak işaretlediğiniz andan itibaren yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

Facebook mesaj butonunu kaldıramıyorum, mesaj butonunu kaldıramıyorum, mesaj butonu kalkmıyor, facebook mesaj gelmesin, facebook mesaj butonu kalkmıyor, facebook arkadaş olmayanlara mesaj kapatma, facebook mesaj almayı engelleme

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here