Facebook messenger oyunlar açılmıyor gelmiyor hatasının temelinde yer alan nedeni sizlere sunacağız. Böylelikle messenger uygulamasında istediğiniz arkadaşınız ile basketbol ya da satranç oyununu oynayabilirsiniz. Detaylar ise haberimizde yer almaktadır.

Mesajlaşmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almakta olan Messenger uygulaması gün geçtikçe hem kendisini hemde kitlesini genişletmeye başlamıştır. Facebook kullanıcıların mesajlaşma platormu olan messenger uygulamasına her geçen gün yeni özellikler gelmektedir. Hatta bu durum üzerine o kadar yenilik getirildi ki gizli ip uçlarıyla birlikte karşılıklı basketbol, satranç oynayabilirsiniz. Fakat bir çok kullanıcı arkadaşlarından görmüş olduğu oyunları baktığında messenger alanında görememektedir. Bunun sebebi gizli ip uçlarını kullanarak gelmesidir. Tabi doğal olarak bilmeyen bir kişi için bu gizli ip uçlarını bulmak hayli zor bir dönemeçtir. Doğal olarak konu ile ilgili araştırmayı sizler adına biz gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız araştırma sonrasında oyunların açılmaması ya da oyunların nasıl bulunacağına ilişkin akılda yer etmiş olan soru işaretlerini de böylelikle kaldırmış olacağız.

Facebook messenger oyunlar açılmıyor gelmiyor

Facebook messenger oyunlar açılmıyor gelmiyor, oyunlar açılmıyor, oyuna giremiyorum, messenger oyunlar açılmıyor, messenger oyunu bulamıyorum, messenger oyuna giremiyorum diye artık düşünmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Aklınıza takılan tüm sorunların yanıtını yazımızda bulmanız mümkün olacaktır.

Messenger oyunu bulamıyorum

Facebook’un mesajlaşma platformu olarak bilinen messenger uygulamasında ilk olarak satranç oyunu ardından basketbol oyunu bas göstermeye başlamıştır. Ancak bu oyunlar direk olacak şekilde messenger uygulamasının içerisinde yer almamaktadır. Satranç için gizli bir ip ucu bulunmaktadır.

Öncelikle Play store uygulamasına giriş sağladıktan sonra ”Messenger” uygulamasını indiriyorsunuz. Eğer sizin telefonunuzda bulunuyor ise bu durumda güncellemenizi tavsiye etmekteyiz. Yani telefonunuzdaki messenger uygulaması en son sürümlü olması gerekmektedir.

Bu işlem ardından messenger uygulamasına girip bir arkadaşınızı seçin ve o arkadaşınıza ”Basketbol simgesini” gönderin. Daha sonrasında simgeye dokunmanız halinde oyun hazır hale gelecektir.

Satranç oyunu için ise arkadaşınıza @fbchess gönderimini sağlamanız halinde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Messenger oyunlar açılmıyor

Şayet yukarıdaki adımlar sonrasında oyunlar açılmıyor ya da oyunların oynamasını sağlayamıyorsa bu durumda kodu doğru girdiğinizden ve karşı taraftaki kişinin oyuna tıkladığından emin olunuz.

Bunun sonrasında yine karşı tarafında messenger uygulamasının son sürümün yüklü olduğundan emin olunuz. Bir de uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme adımı sonrasında bu problem ortadan kalkacaktır.

Facebook messenger oyunlar açılmıyor gelmiyor ile ilgili işlemler tamamlanmış olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

Facebook messenger oyunlar açılmıyor gelmiyor, oyunlar açılmıyor, oyuna giremiyorum, messenger oyunlar açılmıyor, messenger oyunu bulamıyorum, messenger oyuna giremiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz