Facebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor problemini konu alacağımız yazımızda yapılan işlemler sonrasında sorun çözüme kavuşacaktır. Facebook messenger uygulamasında yazdıklarınız gitmiyorsa ya da bu mesaj gönderilemedi, facebook’a bağlanamadı hatası için yapılması gerekenleri anlatacağız.

Sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğunuz gezinti sırasında oluşan arkadaşlıklarla ilgili kaynaşma süreci mesajlaşma ile başlamaktadır. Tabi kimse tanımadığı insanlarla mesajlaşma içerisine girmemektedir. Facebook messenger uygulamasında arkadaşlarınızla sohbet içerisine girip bu alanda resim gönderimleri, günlük yapmış olduğunuz rutin işlemleri paylaşıyoruz. Fakat bazen öyle anlar yaşıyoruz ki arkadaşlarımıza gönderim sağladığımız mesajlar kendilerine gitmemektedir. Ya da mesaj gönderimi esnasında bu mesaj gönderilemedi, facebook’a bağlanamadı hatasıyla karşı karşıya kalmaktayız. Yaşanılan bu teknik sıkıntı sonrasında bir çok kullanıcı ne tarz bir işlem sağlayacağını bilemediğinden ötürü sizleri aydınlatacağız.

Facebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor

Facebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor, bu mesaj gönderilemedi, facebook’a bağlanamadı, facebook messenger mesaj gitmiyor, messenger yazdıklarım gitmiyor, facebook yazdıklarım gitmiyor, facebook mesaj atamıyorum diye üzülmenize yada gün boyu moral bozukluğu yaşamanıza gerek bulunmamaktadır. Karşılaştığınız sorun sonrasında ilk yapmanız gereken işlem mobil veri bağlantısından bağlanıyorsanız, mobil veriyi eğer wi-fi üzerinden bağlanıyorsanız ise modem bağlantısını kontrol etmeniz gereklidir.

Facebook messenger mesaj gitmiyor

Facebook messenger uygulamasında atmış olduğunuz mesajlar sonrasında hata ile karşılaştıktan sonra internet veri bağlantınızı kontrol ettiğiniz de eğer hiç bir problem yaşamıyorsanız bu durumda engelleme olup olmadığını test etmeniz gereklidir.

Yani mesaj gönderim engeli var mı? Ya da facebook hesabında mesaj gönderdiğiniz kişi sizi engelledi mi? bu bağlantıları kontrol edip daha sonrasında eğer bunla ilgili bir problem de yoksa tarayıcı üzerinden bağlantı kuruyorsanız, tarayıcınızı güncelleyelim.

Şayet cep telefonumuzdan uygulama üzerinden işlem sağlıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı deneyelim. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurduktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda yapılacak olan adımların paylaşımını sağlayacağız.

Messenger yazdıklarım gitmiyor

Bahsettiğimiz adımları gerçekleştirmenize rağmen hala daha yazdıklarınız karşı tarafa gitmiyor ise bu durumda son olarak uygulama içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Beraberinde sağ üst tarafta yer almakta olan ”?” işaretine tıklayıp açılan seçenekler içerisinde en alt sırada bulunan ”Bir sorun bildirin” alanından facebook yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Böylelikle karşılaşılan problem ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor problemi için yapılacak olan işlem ayarlarını tek tek anlatımını gerçekleştirdik. Aklınıza takılan soruları yorum bölümünden iletmeniz halinde bizlerde ne tür problem içerisinde olduğunuzu daha kapsamlı şekilde öğrenmiş oluruz.

Facebook mesaj gönderemiyorum gitmiyor, bu mesaj gönderilemedi, facebook'a bağlanamadı, facebook messenger mesaj gitmiyor, messenger yazdıklarım gitmiyor, facebook yazdıklarım gitmiyor, facebook mesaj atamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz