Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor sorunu karşısında yaptığınız işlemler işe yaramadı ise çözümü yazımızda bulabilirsiniz. Facebook hesabınızda sohbet panosu açılmıyor yada bağlantı gelmiyor yani silinmiş ise bu durumda nasıl bir yol izleyeceğinizi makalemizde yayınlayacağız.

Messenger uygulamasının gelmesiyle birlikte sohbetlerin tamamı bu alan üzerinden ilerlemektedir. Ancak bilgisayar üzerinden yada telefonlarında sohbet alanından sohbet panosunu kullanan bir çok Facebook kullanıcısı bulunmaktadır. Fakat sohbet panosunu kullanan bir çok facebook kullanıcısı sohbet panolarının ekranlarına gelmediklerini, yüklenme adımlarında sorun oluştuğunu ya da hiç bir şekilde gözükmediğinden dolayı silindiğini bildirmektedirler. Haliyle messenger uygulamasını kullanmadan sohbetlerine sohbet panoları üzerinden devam etmekte olan facebook kullanıcıları için yazımızda neler yapılması gerektiğini, hangi yollar sonrasında sohbet panosunun geri geleceğini ve bu kapsamda facebook ile iletişime hangi form üzerinden geçiş sağlayacağını kapsamlıca ele alacağız.

Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor

Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor, pano yüklenmiyor, pano gelmiyor, facebook pano yüklenmiyor, facebook sohbet panosu açılmıyor, sohbet panosu gözükmüyor, facebook pano nerede diye merak edenler için hangi adımları izleyeceğini konu alacağız. Sohbetin yanındaki ayraç işaretine tıkladıktan sonra ”Sohbeti aç” diyerek sohbetin açık olduğundan tam olarak emin olmamız gereklidir.

Facebook sohbet panosu açılmıyor

Facebook hesabınızda sohbeti aç butonuna tıkladıktan sonra sohbet açılmıyor ya da daha öncesinde yapmış olduğunuz görüşme içeriklerine dahil bilgilendirmeler yüklenmiyor ise bu durumda çok fazla işlem sağlamaya gerek bulunmamaktadır. Doğrudan Facebook’a durumu sorun bildirisi olarak bildirmeniz gereklidir.

  • İlk olarak bilgisayardan boş bir internet sayfası açıyoruz.
  • Daha sonrasında adres satırı kısmını temizleyip arama satırı alanına,
  • www.facebook.com/help/contact/458234414193053 yazdıktan sonra enter’a tıklıyoruz.
  • Tabi bu işlemi sağladığınız sırada facebook hesabınıza giriş yapmamışsanız eğer Facebook otomatik olarak giriş yapmanızı isteyecektir.
  • Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin girişini sağlayıp hesaba erişim sağlıyoruz.
  • Gelen sayfa alanında,
  • Detaylı açıklama; Bu alana karşılaşmış olduğunuz sorunu detaylı bir şekilde yazabilirsiniz. Sayın facebook yöneticileri, sohbet panosu yüklenmiyor, açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum. Tarzında olabilir.
  • Eğer aldıysanız bir de ekran görüntüsünü dosyaları seç alanına ekledikten sonra ”Gönder” demeniz halinde facebook karşılaşmış olduğunuz hataya binayen kontrolleri sağlayıp geri dönüşü gerçekleştirecektir.

Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor problemi için yukarıdaki adımları yapmamız durumunda problem kalmayacaktır. Umarım makalemiz faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

 

Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor, pano yüklenmiyor, pano gelmiyor, facebook pano yüklenmiyor, facebook sohbet panosu açılmıyor, sohbet panosu gözükmüyor, facebook pano nerede

Facebook sohbet panosu yüklenmiyor gelmiyor, pano yüklenmiyor, pano gelmiyor, facebook pano yüklenmiyor, facebook sohbet panosu açılmıyor, sohbet panosu gözükmüyor, facebook pano nerede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz