Facebook mail adresime onay kodu gelmiyor ve bundan ötürü de hesaba giriş sırasında sorun yaşanıyorsa makalemiz sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Facebook hesabına kayıtlı olan e posta adresine onay kodu gelmiyorsa yapılması gerekenlerin neler olduğunuz haberimizde bulabilirsiniz.

Hesaplarımızın şifre yenilemelerini sürekli olacak şekilde sağlamaktayız. Bu gerek facebook gerek instagram gerekse de twitter hesaplarımız olsun hepsi için geçerlidir. Hatta hotmail, gmail ve outlook uzantılı mail adreslerimizin de şifrelerini hatırladığımız dönemlerde sıklıkla değiştirmekteyiz. Facebook hesabınızın şifresini değiştirmek isteyen kişilerinde bu aşamada deneyeceği bir çok yöntem bulunmaktadır. Kayıtlı olan mail adresinize onay kodu istenerek şifre değişimini anında sağlayabiliyorsunuz. Bunu şifremi unuttum adımları üzerinden ya da sizlerin izleyeceği yöntem üzerinden isteyip işlem sağlayabiliyorsunuz. Lakin son dönemlerde mail adreslerine kodların gelmediğini bundan dolayı şifrenin yenilenmediğini iletmektedirler. Biz de sizin bu üzüntünüze sebep olan konunun araştırmasını sağladık ve yapılacak işlem ayarları sonrasında maillerin artık geleceğini sizler de görebilirsiniz.

Facebook mail adresime onay kodu gelmiyor

Facebook mail adresime onay kodu gelmiyor, mail adresime kod gelmiyor, maile kod gelmiyor, e posta adresime kod gelmiyor, facebook şifre yenileme kod gelmiyor, facebook onay kodu maile gelmiyor bu sorun karşısında nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim diye düşünüyorsanız yazımız işinizi görecektir. Mail adreslerinizin önemsiz ve spam kutuları bulunmaktadır. Eminim buraya bakmak aklınızın ucuna gelmemiştir. Şimdi bunları detaylandıracağız.

Facebook mail adresime kod göndermiyor

Facebook sizin var olan mail adresine kod istediğiniz de kodu göndermiyor ya da bu kod sizlerin mail kutunuza düşmüyorsa nasıl bir hata vardır. Bunu hep birlikte kontrol ederek çözüme kavuşturacağız.

Facebook mail adresime onay kodu gelmiyor, mail adresime kod gelmiyor, maile kod gelmiyor, e posta adresime kod gelmiyor, facebook şifre yenileme kod gelmiyor, facebook onay kodu maile gelmiyor

 • Facebook hesabınız üzerinde yapılan işlem adımları sonrasında istenilen kod mail kutunuzun gelen kutusunda yer almayacaktır.
 • Spam, gereksiz kutu ya da istenmeyen klasör var sa bu alanları muhakkak kontrol etmeniz gereklidir.
 • Çünkü gelen maillerin bu bahsedilen klasörlere düşme ihtimalleri oldukça yüksektir.
 • Harici durumunda var olan giriş mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyorum. Bazen kullanıcılar hatalı mail adresleri girebilmektedirler. Siz de böyle bir hata yaptıysanız doğru olanı girip yeniden kod gönderimini isteyebilirsiniz.
 • Yaptığımız işlem ayarları sonrasında mail adresinize kod gelmiyorsa kodu güncel telefon numarasına isteyelim. Böylelikle sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook mail adresime onay kodu gelmiyor sorunu için gerekli adımları sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Burada aklınıza takılan soru işareti bırakan bir pay bırakmadır. Ancak sormak istediğiniz, tavsiyelerinizi yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor
Sonraki İçerikFacebook görüntülü arama yaparken donuyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

4 YORUMLAR

  • Merhaba Yunus bey

   Belirtilen ayarlar sonrasında kodun gelmesi gerekiyor. Şayet bu işlem aşamalarında kod gelmiyorsa isim uyuşmazlığı var demektir. Facebook hesabında kullanınan bilgilerle gerçekteki bilgileriniz uyuşuyor mu?

 1. Merhabalar. Benimde hesabım bir başkasını neline geçti, vakit kaybetmeden hemen geri aldım kurtarma maili ile. sonrasında yaşınız tutumuyor gibi bir uyarı verdi, mailime onay kodu gönderdiğini söyleyen bir sayfa ile karşılaşıyorum ama o mail bana hiçbir şekilde gelmiyor. Kodun gönderildiği mail adresini ekranda gösteriyor ancak kod gelmiyor. şifremi unuttum yapıp şifre istediğimde o mail geliyor. ama hesabıma giriş yapınca onay kodu ekranı geliyor, hiçbir işlem yapamıyorum. ve hesabımın 30 gün içinde komple silineceğini bildirdi, acilen kodu girmem gerekiyor. yardımlarınızı rica ederim. iyi günler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz