Facebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum ne yapmam gerekiyor diye düşünüyorsanız eğer artık düşünmenize gerek bulunmamaktadır. Facebook hesabınızdaki durumun gözükmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları incelemeniz yeterli olacaktır.

Herkesin ilgili odağı haline gelen Facebook hesaplarındaki durum özelliği kullanımıyla eski kullanıcı kitlesini de geri kazandırmayı başarmış bulunmaktadır. Her şeyde olduğu gibi bu özellikte de gizliliğin olup olmadığı merak konusuydu. Çünkü gizlilik her daim sizi dış etkenlerden uzak tutabilen bir işlemdir. Hesabınızda daha rahat bir şekilde gezinti sağlayıp paylaşımlarınızı bu denli sağlanmasına olanak sunmaktadır. Sizi rahatsız eden birinin ya da size özel olan bir paylaşımının başkaları tarafından görünmesini istemiyorsanız, ya da görmesini istemediğiniz kişiler var ise bu durumda işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapılacak olan ayarlarımız neticesinde artık kafanız rahat bir şekilde hesabınızda hikaye paylaşımı sağlayabilirsiniz. Fakat bu işlemin yapılamadığını bildiren kullanıcılarımız olmuştur. Bu sebepten ötürüdür ki konuyu kapsamlı olacak şekilde ele alacağız.

Facebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum

hikayem gözükmesin, durumum gözükmesin, facebook durumunu gizleyemiyorum, facebook durumunu kapatamıyorum, facebook hikayem gözükmesin istiyorsanız bunun için artık üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. İşlem ayarlarını sizlere kapsamlı olarak anlattıktan sonra probleminiz ortadan kalkacaktır.

Facebook durumunu gizleyemiyorum

Facebook hesabınızda durumunuzu gizlemek istiyorsanız ancak bu işlemleri yapamıyorsanız ya da yapmak istediğiniz yeri bilmiyorsanız ilgili ayarları sizlere aşağıda anlatacağız.

  • Öncelikli olarak Facebook uygulamasına bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan giriş gerçekleştirelim.
  • Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra kendi profilimizin olduğu resmin üzerine gelip tıklamasını sağlayalım.
  • Devamında hikayenizin sağ üst alanında yer almakta olan (…) ikonuna tıklıyoruz.
  • Bu işlem ardından gelecek olan sayfanın alt sayfasında bulunan ”Hikayeni şu kişilere gizle” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında gelecek olan sayfadaki kişileri kendinize özel olacak şekilde seçip çıkartıyoruz.

Facebook durumunu kapatamıyorum

Şayet yukarıda anlattığımız işlem ayarlarını yaptıktan hala daha kişi sizin hikayenize bakabiliyorsa hikayenizde yapılan adımları yanlış sağlamış olabilirsiniz.

  • Doğru yaptığımıza emin isek internet bağlantımızı kontrol edebilirsiniz.
  • Beraberinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini deneyelim.
  • Bu işlem ardından verilerin temizlemesini sağlayalım.
  • İşlem ayarlarını sağladıktan sonra aynı işlemleri sağladığınızda sorun devam etmeyecektir.
  • Ancak hala daha sorun devam ediyorsa Facebook Sorun Bildirme alanına tıklayıp facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapılacak işlem adımlarını sizlere sunumunu gerçekleştirdik umarım faydalı bulmuşsunuzdur. İyi gezintiler dileriz.

Facebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum, hikayem gözükmesin, durumum gözükmesin, facebook durumunu gizleyemiyorum, facebook durumunu kapatamıyorum, facebook hikayem gözükmesin Facebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum, hikayem gözükmesin, durumum gözükmesin, facebook durumunu gizleyemiyorum, facebook durumunu kapatamıyorum, facebook hikayem gözükmesin Facebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum, hikayem gözükmesin, durumum gözükmesin, facebook durumunu gizleyemiyorum, facebook durumunu kapatamıyorum, facebook hikayem gözükmesinFacebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum, hikayem gözükmesin, durumum gözükmesin, facebook durumunu gizleyemiyorum, facebook durumunu kapatamıyorum, facebook hikayem gözükmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz