Paylaş

Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi bu sorunun cevabını merak ediyorsanız artık düşünmenize gerek bulunmamaktadır. Facebook hikaye gözükmüyor ya da neden görünmüyor diyorsanız, arkadaşınızın durumunu dahi göremiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Yaşantımızın olmazsa olmazları arasında yer almakta olan Facebook uygulamasında hikaye özelliği oldukça sık kullanılmaya başlanmış durumdadır. Herkes tarafından sevilerek kullanılan bu uygulama da arkadaşlarının hikayelerini görülmemesi, durumda yapılan paylaşımların onlara yansımaması halinde ister istemez aklınıza engellendim mi? sorusu geliyordur. Aklınıza takılan bu sorunun cevabını o arkadaşınızın profil ekranına girerek kendinizde bulabilirsiniz. Yani kişi eğer sizi engellemişse o kişinin profili dahil hiç bir bilgisini göremezsiniz. Siz isteseniz de facebook buna izin vermeyecektir. Peki bu durumda o kişi hikaye paylaşırken ne yapmış olabilir diye de düşünüyorsanız. Onunda yanıtı yayınlayacağımız haberde yer almaktadır.

Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi

Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi, hikaye gözükmüyor, hikaye neden görünmüyor, facebook arkadaşımın durumunu göremiyorum, facebook durum gözükmüyor, facebook engellendim mi, facebook hikaye görünmüyor ise ve engellenip engellemenin olup olmadığını kontrol etmenize rağmen böyle bir şey olmamışsa o zaman o kişi size hikayeyi gizlemiş demektedir.

Facebook hikaye gözükmüyor

Facebook hesabına getirilen yenilik ile birlikte artık durumlarınızı anlık olacak şekilde bu uygulama da yayınlamasını sağlayabiliyorsunuz. Güzel bir anımızı anında facebook hesabına yükleme adımları sonrasında açılan taklit hesaplar, ya da arkadaşınızla veya sevgilinizle küsülmesi durumunda onların görmemesi için özelliğin içerisinde var olan gizleme ayarından haberiniz var mıydı?

 • Hesapta yapılan paylaşımları hangi kişinin görmesini istemiyorsanız o kişiye gizlemesini sağlayabiliyorsunuz.
 • Yani siz oturduğunuz bir ortamda bir arkadaşınızın size gösterdiği durumdaki kişiyle arkadaş iseniz.
 • Ve onun hikayesini göremiyorsanız. Bilin ki o kişi size o hikayeyi gizlemiştir.
 • Umarım böyle bir durum ile karşı karşıya daha öncesinde kalmamışsınızdır.
 • Ancak durum bundan ibarettir.
 • Eğer hikayelerin hiç biri gözükmüyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek,
 • İnternet bağlantınızı kontrol ettirin.
 • Daha sonrasında ise cihazınızın ön belleğinin temizlemesini sağlayalım.
 • Bu yapılan işlem ayarları sonrasında problem giderilecektir.

Facebook durum gözükmüyor

Uygulama içerisinde engellemenin nasıl olduğunuz hikayeyi size gizlenmiş olduğuna dair bilgileri verdik. Ancak bunu sizin nasıl yapacağınızı henüz daha anlatmadık.

 • Sizin yapacağınız durumun başkaları tarafından gözükmesini istemiyorsanız ya da belli kişilere gözükmesin istiyorsanız,
 • İlk olarak uygulama giriş sağlıyoruz.
 • Hikaye için kendi resminizin üzerine tıklıyorsunuz.
 • Açılacak olan sayfada sağ üst alanda yer alan (…) bölüme tıklıyoruz.
 • Alt sayfa da yer almakta ola ”Hikayeni şu kişilere gizle” butonuna tıklıyoruz.
 • İşlemi sağladıktan sonra hikayeniz belirlenen kişilere gizlenmesi için isim listesi açılacaktır.
 • Kişileri seçtikten sonra işlemler tamamlanmış olacaktır.

Ayarlar ve adımlarımız bu yöndedir. Uygulama içerisinde karşılaştığınız farklı sorunları yorum alanında belirtebilirsiniz.

Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi, hikaye gözükmüyor, hikaye neden görünmüyor, facebook arkadaşımın durumunu göremiyorum, facebook durum gözükmüyor, facebook engellendim mi, facebook hikaye görünmüyor

Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi, hikaye gözükmüyor, hikaye neden görünmüyor, facebook arkadaşımın durumunu göremiyorum, facebook durum gözükmüyor, facebook engellendim mi, facebook hikaye görünmüyor Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi, hikaye gözükmüyor, hikaye neden görünmüyor, facebook arkadaşımın durumunu göremiyorum, facebook durum gözükmüyor, facebook engellendim mi, facebook hikaye görünmüyor Facebook Hikayeleri Gözükmüyor Engelledim mi, hikaye gözükmüyor, hikaye neden görünmüyor, facebook arkadaşımın durumunu göremiyorum, facebook durum gözükmüyor, facebook engellendim mi, facebook hikaye görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here