Facebook Hikayeme Bakanlar Gözükmüyor ise ve bunun için üzülüyorsanız sizler için incelemelerimizi sağladık. Facebook durumuma kim bakmış, Facebook durum sayım gözükmüyor, Facebook hikaye bakanları göremiyorum tarzındaki tüm sorunlarınızın çözümü yazımızda ele alacağız.

Facebook hesaplarında yaşanan sorunlarınızı daha öncesinde bir çok makalemizde konu edindik. Bu yazımızda ise son zamanlarda artış gösteren problemlerden birini sizlere anlatacağız. Hikaye alanında yaptığımız paylaşımlara bakanların gözükmediğini, kimlerin baktığını göremediklerinizi bildiriyorsunuz. Durumun detay incelemesi sizler adına tarafımızdan gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Konuyla ilgili olarak yapılacak olan işlemleri kapsamlı olacak şekilde ele alacağız. Şayet yaptığınız durum paylaşımlarına bakanlar gözükmüyorsa bu yazımızdan sonra yaşanılan sorun ortadan kalkacaktır.

Facebook Hikayeme Bakanlar Gözükmüyor

hikayeme kim bakmış, durumuma kim bakmış, facebook durum sayım gözükmüyor, facebook durum bakanlar gözükmüyor, facebook hikayeye bakanları göremiyorum, facebook hikayeme kim bakmış, hikayeme bakanları göremiyorum tarzında yaşanan tüm sıkıntıların çözümünü ele alacağız. Böylelikle hesabınızda durum paylaşımı sağladığınız anda kişilerinde görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Facebook durum sayım gözükmüyor

Facebook hesabında yaptığımız hikaye paylaşımı başkaları tarafından kaç görüntü sağlamış, sağlamamış olarak attığımız anlarda oluyor.

Ancak buna bu kadar önem verirken yaptığımız paylaşım içeriği sonrasında bakanların gözükmemesi hayli can sıkmaktadır.

 • Eğer hikayeye bakanlar gözükmüyor ise ilk bakmanız gereken işlem internet bağlantınızın olup olmadığını kontrol etmek olsun.
 • Burayı kontrol ettikten sonra eğer sorun yok ise bu durumda hesabınızda paylaşım sağladığınız hikayeler sadece size özel paylaşılıyor olabilir.

Facebook hikayeye bakanları göremiyorum

Facebook hesabında internet bağlantınızı kontrol etmenize rağmen hala daha hikayeye bakanları göremiyorsanız bu durumda aşağıdaki adımları kontrol etmeniz gerekmektedir.

 • Öncelikle Facebook hesabına giriş sağlıyoruz.
 • Hesaba giriş yaptıktan sonra hikaye alanını gördüğümüz yer de kendi profil resmimizi göreceksiniz.
 • Kendi profil resminize tıklıyorsunuz.
 • Daha sonrasında karşınıza bir pencere açılacaktır.
 • Gelecek olan sayfanın sağ üst tarafında bulunan (…) alana tıklıyoruz.
 • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda,
 • Herkese açık
 • Arkadaşlar,
 • Özel olacak şekilde seçenekler olduğunu göreceksiniz.

Eğer hikayenizin herkes tarafından görünmesini isterseniz burayı herkes olarak seçebilirsiniz. Lakin eğer bura özel ise bundan dolayı yapılan hikayelere bakanları göremiyor olabilirsiniz. Umarım yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur.

Facebook Hikayeme Bakanlar Gözükmüyor, hikayeme kim bakmış, durumuma kim bakmış, facebook durum sayım gözükmüyor, facebook durum bakanlar gözükmüyor, facebook hikayeye bakanları göremiyorum Facebook Hikayeme Bakanlar Gözükmüyor, hikayeme kim bakmış, durumuma kim bakmış, facebook durum sayım gözükmüyor, facebook durum bakanlar gözükmüyor, facebook hikayeye bakanları göremiyorumFacebook Hikayeme Bakanlar Gözükmüyor, hikayeme kim bakmış, durumuma kim bakmış, facebook durum sayım gözükmüyor, facebook durum bakanlar gözükmüyor, facebook hikayeye bakanları göremiyorum

Önceki İçerikFacebook Hikayemi Gizleyemiyorum Kapatamıyorum
Sonraki İçerikinstagram hikayemde yazı paylaşamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

11 YORUMLAR

 1. Arkadaşım olmayanlar hikayemi görmüşse kimin olduğunu nasıl görebileceğim ? Hikayeyi açtığım zaman en altta bir diğer kişi diye görünüyor ama kim olduğu yazmıyor

 2. Onun bir çözümü yok sürekli gizemli birileri oluyor orada herkese açık hikaye paylaşımlarında her goruntuleyeni göremezsiniz en başından beri böyleydi bu.

 3. benim profilim kilitli faket instadan baktıgımda 1 veya 2 kişi hikayenize baktı diyor fakat soru işareti var birileri gizlice bakıyo olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim merak ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz