Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook hesap erişimi mümkün değil ve hesabımı bulmuyor diyenler için yapılması gerekenleri konu aldık.

Facebook’ta kullanıcı kitlesi milyarlara ulaşmış durumdadır. Sosyal medyanın devi olan Facebook uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Tabi ki bu kadar çok kullanıcı varken hataların baş göstermeme ihtimali de çok düşüktür. Facebook hesap bulunmuyor yönünde araştırma içerisine girenlerin sayısı günden güne artmaktadır.

Meydana gelen bu hatanın hangi aşamada karşınıza çıktığını ve bu sorun sonrasında çözüm için nelerin işleme koyulması gerektiğine beraber göz gezdirerek çözümü sağlayacağız. Sizden isteğimiz ise adımları belirttiğimiz şekilde devreye almanız olacaktır.

Facebook hesap erişimi mümkün değil ve hesabımı bulmuyor

Facebook hesap erişimi mümkün değil

Facebook hesap erişimi mümkün değil uyarısı genel itibariyle hesap kurtarma adımlarının sonunda karşınıza gelmektedir. Örneğin; siz hesabınıza girmek istiyorsanız ancak giriş bilgilerinizi unuttunuz bu durumda ‘’Şifreni mi unuttun?’’ adımlarını takip etmeniz gerekiyor.

İlgili adımı takip ettiğinizde ise karşınıza hesabı kurtarabilmeniz için mail adresinize ya da telefon numaranıza kod gönderimi istenen bir ekrana yönlendirileceksiniz. Ancak siz buradaki bilgilerin hiç birine erişim sağlayamıyorsanız eğer mecburen ‘’Bunlara artık erişimim yok’’ butonuna tıklamanız gerekecektir.

Dolayısıyla da ya size yeni mail adresi alanına yönlendirecek ya da ‘’Hesap erişimi mümkün değil’’ uyarısıyla karşılaştıracaktır. Yani size burada gerekli olan bilgilendirmeyi verecektir. Sizin hesabınızın kurtarılabilmesi için çözüm yollarını sunduğunu lakin verdiğiniz bilgilerin hiçbir alanla eşleştiremediği için hesap erişimine izin vermediğini dile getirmektedir.

Facebook hesabımı bulmuyor

Facebook hesabımı bulmuyor

Facebook hesabımı bulmuyor ve bundan ötürü giriş yapamıyorum diyorsanız aynı şekilde yukarıdaki adımları da işleme koyuyorum diyorsanız bu durumda verdiğimiz bilgileri işleme alın. https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 ilgili form içerisinde bulunan ‘’İletişim e-posta adresi’’ kısmına aktif de kullanmış olduğunuz mail adresinizi girin.

Alt tarafta sorunu açıklayarak gerekli olan bilgilendirmeleri girelim. Yapacağınız ayarlarla birlikte gönder demeniz durumunda Facebook incelemeleri yapmasıyla birlikte sizin iletişim mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Ve daha sonrasında da hesabınıza sorunsuz şekilde giriş sağlayabileceksiniz. Facebook hakkında sormak ya da takıldığınız yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Facebook hesap erişimi mümkün değil ve hesabımı bulmuyor
Önceki İçerikHuawei Ascend Y600 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikWhatsapp fotoğraf mevcut değil ve görüntülenemiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here