Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp fotoğraf mevcut değil ve görüntülenemiyor uyarısı ile ilgili neler yapılması gerektiğini ele alacağız.

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp uygulamasında çeşitli sorunların olduğunu görebilmekteyiz. Yaşanan sorunlarla ilgili çözüm noktasında sizleri daha öncesinde bilgilendirmiştik. Ancak son zamanlarda Whatsapp fotoğraf mevcut değil ve görüntülenemiyor diyen kullanıcı sayısında da artış olduğunu söyleyebiliriz.

Bu şekilde araştırma sağlayan kişi sayısı fazla olunca bizde gelen fotoğrafın neden görüntülenmediğini ve bunun ne ile alakalı olduğunu kapsamlı şekilde araştırmış bulunmaktayız. Arkadaşınızın, akrabanızın ya da sevdiğinizin size göndermiş olduğu fotoğrafı görememenizle ilgili aşamaları birlikte gözden geçireceğiz.

Whatsapp fotoğraf mevcut değil ve görüntülenemiyor

Whatsapp fotoğraf mevcut değil ve görüntülenemiyor

Whatsapp fotoğraf mevcut değil demesinin nedeni bağlantıdaki fotoğrafın tam olarak indirilmediğinden kaynaklanmaktadır. Yani bu da internet bağlantınızla alakalı bir durumdur. Dolayısıyla siz wifiden bağlantı kuruyorsanız eğer mobile, mobilden bağlantı kuruyorsanız eğer wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin.

Bağlantılarınızı gözden geçirip gönderilen fotoğrafın indirilmesini sağlamanıza rağmen böyle bir uyarı geliyorsa eğer bu durumda mesajı gönderen kişi gönderdiği fotoğrafı siz açmadan geri çekmiş olabilir. Eğer uzun süredir bu fotoğrafa bakmamışsanız böyle bir sorunla karşılaşmanız muhtemeldir.

Lakin siz sorduğunuzda fotoğrafın geri çekilme durumu yokken, internet bağlantılarınızda da sorun görünmüyor ise o zaman uygulama ile alakalı problem yaşıyor olabilirsiniz. Haliyle böyle bir durumda yapmanız gereken ilk işlem uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayarak deneme gerçekleştirmeniz olacaktır. Sağlayacağınız işlemle birlikte uygulama en güncel haline geri gönderilmiş olacaktır.

Whatsapp fotoğraf görüntülenemiyor

Whatsapp fotoğraf görüntülenemiyor problemi için belirttiğimiz tüm aşamaları yapmanıza rağmen sorun giderilmiyorsa arkadaşınıza resmin tekrar gönderilmesini talep edin. Gönderilen fotoğrafın bağlantısında bir problem yaşanmış olabilir.

Tekrar gönderildiğinde de sorun devam ediyorsa bu durumda Whatsapp yöneticilerine bize ulaşın bölümünden sorunu bildirin. Gerekli kontroller yöneticiler tarafından sağlanarak tarafına geri bildirim gerçekleştirilecektir. Whatsapp ile alakalı farklı bir problem yaşıyorsanız eğer durumu bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir makale olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Önceki İçerikFacebook hesap erişimi mümkün değil ve hesabımı bulmuyor
Sonraki İçerikHuawei Ascend Y530 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here