Facebook hesabını silemiyorum kapatamıyorum. Facebook hesabı kapanmıyor ya da silinmiyor diye strese girmenize gerek yok. Yazımız soruna cevap olacaktır.

Açılan sosyal medya hesaplarını bazı anlarda farklı sebeplerden dolayı silmek istemekteyiz. Facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarında taklit hesaplar da fazlaca açılmaktadır. Açılan bu hesaplar sonrasında istenilen bilgilere erişim sağlandıktan sonra silinme işlemleri mümkündür. Son dönemlerde ise dünyanın en çok giriş gerçekleştirilen ağlarından biri olan Facebook hesabının silinmediğine ilişkin şikayetlerin oldukça arttığı gözlenmektedir. Yaşanan durum ile ilgili olarak hesapların kalıcı olarak silinebilmesi adına hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiğine birlikte göz atacağız. Sağlayacağımız işlem ayarları sonrasında hesabınızı artık kalıcı olarak silmeniz mümkündür. Sizden isteğimiz adımları doğru olacak şekilde takip etmeniz olacaktır. Harici durumunda hesabın silinmeme gibi bir durumuyla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Facebook hesabını silemiyorum kapatamıyorum

Facebook kalıcı olarak silme, facebook hesabını silemiyorum, facebook hesabı silinmiyor, facebook hesabını neden silinmiyor, facebook hesabımı nasıl sileceğim, facebook bir türlü silinmiyor, facebook silinmiyor, facebook’u silmem için ne yapmalıyım? Açılan bir facebook hesabının daha sonrasında silinmesi için nelerin yapılması gerektiğine dair tüm bilgileri siz değerli okurlarımıza sunacağız. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem ayarları neticesinde sorun ortandan kalkmış olacaktır.

facebook silinmiyor

Hesabın silinmesine ilişkin konu aldığımız yazımızla birlikte ayarlar sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır. Bunun için ilk olarak facebook hesabınıza erişim gerçekleştirmeniz gereklidir. Hesaba giriş sağlamadığınız süre içerisinde silinme gibi bir talimat veremeyeceğinizi bilmenizi isteriz.

  • Hesabınıza erişim işlemi gerçekleştirdikten sonra https://www.facebook.com/help/delete_account#_=_ yazıyı tarayıcı kısmına yazdıktan sonra Enter’a tıklıyoruz.
  • Karşımıza ”Hesabı kalıcı olarak silme” adı altında bir sayfa gelecektir.
  • Gelen sayfa da bir çok bilgilendirme yer alacaktır.
  • Bu bilgilendirme haricinde hiç bir işlem yapmak istemiyorsanız aşağıda ”Hesabı sil” ikonu göreceksiniz. Hesabı sil demeniz durumunda 14 gün içerisinde hesabınıza hiç giriş yapmaz iseniz hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır.
  • Bunların haricinde hesabınıza giriş yapamıyorsanız. Mail adresinize kod isteyin.
  • Şifremi unuttum adımlarını takip ederek hesabınız çalınmış gibi hareket ederek bu yönde bilgilerin verilmesini sağlamanız hesabınızı alıp silme işlemlerinize sebep verecektir.

Facebook hesabını silemiyorum kapatamıyorum işlemleri için aklınıza takılan sorun işaretleri var ise bunu bizimle yorum alanında paylaşmanız yeterlidir.

Facebook hesabını silemiyorum kapatamıyorum, facebook silemiyorum, facebook kapatamıyorum, facebook silinmiyor, facebook kapanmıyor, facebook hesabını silme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz