instagram beğenilen tüm gönderileri görme. İnstagram tüm beğenilen paylaşımların görebilmeniz için hesap içerisinde nereye girileceğini anlatacağız.

İnstagram getirdiği yenilikle birlikte artık hesabınızı ilk açtığınız tarihten bu zamana kadar olan dönem içerisinde tüm beğendiğiniz gönderileri görebileceksiniz. Getirilen yenilikle birlikte beğenilen gönderilerin nerede görebileceğinizi ele aldığımız bu yazımız sonrasında sizlerde artık bulamadığınız beğenileri bulabilirsiniz. Tabi özellik bazı kitleyi memnun ederken bazı kitleyi de huzursuz etmektedir. Gizli saklı bir şey bırakmayan instagram uygulamasın da bu saye de kişiler istedikleri bilgilere anında erişim sağlayabilecektir. Bu durum sevgililerin arasını bozabilecek bir işlem de olabilir. Çünkü karşı taraf daha öncesinde beğenmiş olduğu bir gönderi için trip atabilir. Ya da işlem ilerleyen dönemlerde başa bela olabilir. Ama aynı zaman da da beğeni yapılmadığını görmeniz de o kişiye güveni artırabilir. Yani tüm bu detayları göz önünde bulundurduğumuz da iyisiyle kötüsüyle tüm beğenilen gönderilerin belli bir alanda gözüktüğünü görmek herkesin işine yarayacaktır. Şimdi bu gönderilerin nerede gözüktüğüne birlikte göz atalım.

instagram beğenilen tüm gönderileri görme

instagram beğenilen gönderileri görme, instagram beğendiğim gönderiler, instagram beğendiğim videolar, instagram beğendiğim tüm fotoğrafları görme, instagram beğenilen paylaşımları görme. Hesabınızı açtığınız günden bu güne kadar olan tüm video beğenileri, resim paylaşımları görebilmeniz artık mümkündür. Bazı kişiler bu özelliğin olmasından memnun olmasa da eminim bir çok kullanıcı özelliğin gelişinden oldukça memnundur. Peki beğenilen gönderileri nereden görebilirsiniz? Sorunuzun cevabını aşağıda detaylandıracağız.

instagram beğendiğim gönderiler

Her geçen gün ayrı bir yenilik ile karşımıza çıkan instagram uygulamasında bu son gelen yenilik kimi kullanıcıların hoşuna giderken kimilerinin de çok hoşnut olmadığını gözlemledik. Beğenilen tüm gönderilerin belli alanda biriktiği ve sizlerinde görmesine imkan sağlanan yenilikten nasıl yararlanacağınızı kaleme alarak sorunları ortadan kaldıracağız.

İnstagram hesabımıza erişim sağladıktan sonra profil ekranına giriş yapıyoruz. Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra ”Ayarlar” kısmına giriş yapıp buradan da ”Beğendiğin gönderiler” seçeneğine tıklıyoruz.

Ardından karşınıza instagram hesabına üye olduğunuz tarihten bu zamana kadar olan süre içerisinde tüm bilgilerin geldiğini göreceksiniz. Gelen video ve resimler sizin daha öncesinde beğendiğiniz gönderilerdir. Bu alanda görmek istediklerinize ulaşım sağlayabilirsiniz.

instagram beğenilen tüm gönderileri görme işlemleri noktasında bir hata ile karşı karşıya kalırsanız bunu bizimle yorumdan paylaşmanız yeterli olacaktır.

instagram beğenilen tüm gönderileri görme, tüm beğenileri görme, beğenilen paylaşımları görme, instagram beğenilen gönderilen gözükmüyor, instagram beğendiğim gönderiler, instagram beğendiğim paylaşımlar instagram beğenilen tüm gönderileri görme, tüm beğenileri görme, beğenilen paylaşımları görme, instagram beğenilen gönderilen gözükmüyor, instagram beğendiğim gönderiler, instagram beğendiğim paylaşımlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz