Facebook silinirse messenger silinir mi ? Sorusunun yanıtının araştırmasını gerçekleştirdik. Birlikte yapacağımı işlemlerle birlikte bunun cevabını bulmuş olacaksınız.

Sosyal medya hesapları her geçen gün kendini sürekli geliştirme yöntemine başvurmaktadır. Facebook hesaplarının kendi içerisinde var olan mesajlaşma artık messenger üzerine geçiş sağlanmıştır.  Milyarlarca kullanıcısı olan facebook hesabındaki kişiler mecburi olarak messenger kullanmak durumunda kalmaktadırlar. Tabi messenger uygulamasını indirip kullanım sağlayan kitlenin de sayısı olabildiğinde fazlalaşmaktadır. Her geçen gün messenger kullanıcı sayısı artış göstermektedir. Messenger ayrı bir uygulama gibi gözükse de Facebook’a bağlı olarak ilerleme sağlanmaktadır. Facebook hesabını silip messenger uygulamasını kullanmak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır. Böyle bir işlemin var olup olmadığını merak edenler için yapılması gerekenleri tek tek kaleme almış bulunuyoruz. Gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte facebook silinirse messenger silinir mi sorusunun yanıtını da bulmuş olacaksınız.

Facebook silinirse messenger silinir mi

Facebooku kapatıp messenger kullanmak istiyorum, facebook kapanırsa messenger kapanır mı?, facebook silsem messenger hesabına girebilir miyim?, Messenger facebook’a bağlı bir uygulama mı?, Facebooku silersem messengera giriş yapabilir miyim? Facebook hesabını silmek isteyen kişilerin ilk aklına getirdiği sorulardan biri messenger uygulamasının silinip silinmediğini bilmesidir. Biz de bunun için yaptığımız araştırmaları derinleştirerek sorunun nasıl giderileceğini kaleme almış bulunuyoruz.

Facebook olmadan messenger kullanma

Messenger uygulamasında var olan arkadaşlarınızın size yettiğini ve bu alanda her şeye sahip olduğunuzu düşündüğünüz an facebook hesabını silmek isteyenler olmaktadır. Ya da Facebook’ta çok zaman geçiren kişiler hesapları komple blok edip messenger uygulamasının kalmasını istemektedirler.

Öncelikle bu isteğinizi facebook kapsamlıca ele almış olacak ki hesap silme işlemi sırasında size bunu hatırlatmaktadır. Facebook hesabı silindiğinde mesajlarla birlikte Messenger’ın da silineceği bilinmektedir. Yani Facebook silinir ise messenger uygulaması da silinmiş olacaktır. Peki bunun yerine nasıl bir işlem sağlamalıyım.

Messenger uygulamasının kalması için Facebook hesabını dondurmayı sizlere sunacaktır. Bunu da https://www.facebook.com/help/delete_account#_=_ yazısına tıklayarak ya da bu alanda yazan bilgileri tarayıcıya giriş gerçekleştirerek ilerlemeniz yeterlidir. Hesabı silme yerine dondur demeniz gereklidir.

Facebook silinirse messenger silinir mi, facebook kapanırsa messenger kapanır mı, facebook olmadan messenger kullanma, facebooku silsem messenger kullanılır mı, facebook kapatsam messenger kapanır mı, faceyi silip messenger kullanmak istiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz