Facebook hareketli gif paylaşımı olmuyor ya da yükleme adımında sorunlarla karşılaşıyorsanız bunu dert etmenize gerek kalmayacaktır. Facebook hesabınız da yoruma gif ekleme ya da profil veya gönderiler de gif paylaşımı için yapılması gerekenleri konu alacağız.

Facebook hesabınızda gezinti sağladığınız süreç içerisinde hareketli resimleri gördüğünüz de ne kadar şaşırdığınızın farkındayız. Ancak sizler de bu paylaşımları kendiniz yapabilirsiniz. Hareketli görsel yani gif paylaşımı oldukça ilgi gördüğünden ötürü kullanıcılar bu özelliği daha çok Twitter uygulamasında kullanmaktadır. Fakat son zamanlarda Facebook hesabında da oldukça faal bir şekilde kullanım sağlanan GİF özelliğinden yararlanabilmeniz için nelerin yapılması gerektiğini kapsamlıca anlattıktan sonra bundan sonraki paylaşımlarınız da sizler de Facebook hesabınızda artık Gif paylaşımında bulunabilirsiniz.

Facebook hareketli gif paylaşımı olmuyor

Facebook hareketli gif paylaşımı olmuyor, haraketli gif paylaşamıyorum, gif yükleyemiyorum, facebook gif paylaşamıyorum, facebook gif yüklenmiyor, facebook gif ekleyemiyorum diye hangi adımları yapacağınızı bilmiyorsanız şayet yapacağınız adımlar sonrasında artık sizlerin de profiliniz de ya da gönderileri alanlarında yapacağınız paylaşımlar gerçekleştirilecektir.

Facebook gif paylaşma

Hareketli gif paylaşımının sağlanabilmesi için yapılacak işlemlerle ilgili olarak adımları detaylıca bilgilendireceğiz.

  • Öncelikli olacak şekilde Twitter hesabında ya da tumblr hesabında görmüş olduğunuz bir GİF var ise bunu durdurmanız gereklidir.
  • Resmin hareketliliği kesmeniz halinde hemen alt bölümünde yer almakta olan URL bağlantısının olduğunu görebilirsiniz. Başka alanda ise başka alan üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.
  • Üzerine geliyorsunuz ve sağ tıklayıp gelecek olan ekran üzerinden ”Bağlantı adresini  kopyala” alanına tıklıyoruz.

Yaptığınız bu işlem ardından kopyalama işlemi sağladığınız URL bağlantısını diler Facebook hesabınızın profil ekranına dilerseniz de profilinize yüklemesini sağlayıp paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında hareketli gif paylaşımı sizinde gönderi alanında ya da profil alanında olduğunu görebilirsiniz.

Siz hesabınızda paylaşım sağlamaya kalktığınızda Ön izleme alanı gözlemlenecektir. Paylaş ikonuna tıklamanız halinde GİF paylaşımını başarılı şekilde ilerlemiş olacaktır.

Facebook hareketli gif paylaşımı olmuyor diyorsanız nerede hata alındığını yorum alanında bildirmeniz durumunda bizler de buna nazaran yazı içeriğine ilişkin bilgilendirmeleri güncellemesini sağlayabiliriz. İyi gezintiler dilerim

Facebook hareketli gif paylaşımı olmuyor, haraketli gif paylaşamıyorum, gif yükleyemiyorum, facebook gif paylaşamıyorum, facebook gif yüklenmiyor, facebook gif ekleyemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz