Facebook messenger cıkıs yapamıyorum ya da oturumu kapatamıyorsanız bunun için ne yapmanız gerektiğini konu alacağız. Facebook messenger hesabından çıkamıyorum diyorsanız ya da burayla herhangi bir ilişkinizin kalmasını istemiyorsanız adımları izlemeniz sonuca ulaştıracaktır.

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan messenger uygulaması herkes tarafından kullanımı sağlanmaktadır. Fakat uygulama alanında çıkış yapılmaya ilişkin bir seçeneğin olmamasından ötürü tüm messenger uygulaması kullanan kişiler telefonlarında açık kalan bu işlemin kapatılma adımlarının nasıl sağlanacağına yönelik bilgilere sahip olmak istemektedirler. Yani siz bir hesabı açtınız ve daha sonrasında o hesabı kapatmak istediğinizde oturumu kapat sekmesinin olmadığını görünce sıkıntıya girmeniz kadar normal bir durum bulunmamaktadır. Ee durum böyle olunca da ayarların nereden ve nasıl sağlanacağını da sizler adına gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Örneğin eski bir telefonunuz da açık kalan messenger uygulamasının kapatılması için tüm cihazlardan çıkış yapılma adımlarını sağlamanız gereklidir. Şimdi bu adımları nereden ve nasıl yapılacağını konu alacağız.

Facebook messenger cıkıs yapamıyorum

Facebook messenger cıkıs yapamıyorum, messenger çıkış yapamıyorum, messenger oturumu kapatamıyorum, messenger hesabımdan çıkamıyorum, messenger çıkış olmuyor, messenger oturum kapatma, messenger çıkış adımları ve tüm cihazlardan çıkış sağlanabilmesi için Facebook hesabı içerisinde ayarların nereden ve nasıl sağlanacağını detaylıca ele alacağız. Böylelikle karşılaştığınız bu sorun için bundan sonraki dönem içerisinde herhangi bir sorun olmayacaktır.

Messenger hesabımdan çıkamıyorum

Facebook messenger hesabından çıkış yapabilmeniz için öncelikli olacak şekilde ”Messenger” uygulamasına giriş yapmıyorsunuz. İlk olarak Facebook hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Facebook hesabınıza giriş sağladıktan sonra sayfanın sağ üst alanında bulunan ”Ok” işaretine tıklayıp buradan da gelecek olan seçenekler içerisinde ”Ayarlar” bölümüne giriş işlemi sağlıyoruz. Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan ”Güvenlik ve Giriş” alanına tıklıyoruz. Yaptığınız işlem adımı sonrasında karşınıza gelecek olan ekranda bulunan ”Giriş yaptığın yer” alanından ”Messenger” uygulamasını göreceksiniz. Sağ tarafında yer alan noktalı bölüme tıkladığınız da ”Çıkış yap” dediğiniz andan itibaren çıkışınız tamamlanacaktır.

Tüm bilgiler kapsamında bir de telefonunuzun kendi içerisinde kapatma adımı vardır. O da cep telefonunuzdan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” sonrasında ”Messenger” hesabını bulup ”Durmaya Zorla” dedikten sonra sorun kalmayacaktır.

Facebook messenger cıkıs yapamıyorum, messenger çıkış yapamıyorum, messenger oturumu kapatamıyorum, messenger hesabımdan çıkamıyorum, messenger çıkış olmuyor, messenger oturum kapatma, messenger çıkış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz