Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum ya da bağlantıyı kaldırmayla ilgili sorun yaşıyorsanız hangi yöntem ile çözüm sağlayacağınızı konu alacağız. Oluşturulan grubun yöneticisi siz iseniz sayfaların bağlama yöntemlerini size detaylıca aktaracağız.

Sosyal medyanın devi Facebook hesabında oluşturduğunuz bir gruba birden fazla sayfayı bağlayabiliyorsunuz. Böylelikle hem sayfanızın popülerliğini artırmış oluyorsunuz hemde kullanıcılarınızın gözünde bir üst mevkiye çıkmış olmaktasınız. Ancak bir çok facebook grup yöneticisi oluşturulan gruplara birden fazla sayfa bağlama adımı bilmediğinden ötürü sorunlar yaşamaktadır. Yaşanan sorunların ortadan kaldırılması ve gruba sayfa bağlantısı ekleyip kaldırma yöntemlerinin nasıl olacağını detaylı bir şekilde makalemizde yer vereceğiz. Fakat işlemlere başlamadan önce çok önemli bir bilgi paylaşmak istiyorum gruba sayfa bağlayabilmek ya da o bağlantıyı kaldırmak istiyorsanız o grubun yönetici olmanız gereklidir.

Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum

Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum, gruba sayfa bağlama, sayfa bağlantısını kaldırma, facebook gruba sayfa bağlama, facebook sayfa bağlama, facebook sayfa bağlantısı kaldırma işlemleri için yapacağınız adımları tek tek aktaracağız. Aslında işlemler sandığınızdan daha basit sadece yapılacak işlemleri bilmek önemlidir. Bunun için elbetteki o grubun yöneticisi statüsünde olmanız gereklidir.

Facebook gruba sayfa bağlama

Yönetimini sağlamış olduğunuz gruba sayfa bağlama işlemlerinin sağlanabilmesi ve bu yönde bir yol izlenebilmesi için ayarlarımızı sizlerle paylaşıyor olacağız. Böylelikle grubunuza birden fazla sayfa eklemesi ya da istediğiniz sayfanın bağlantısını kaldırabilirsiniz.

Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum, gruba sayfa bağlama, sayfa bağlantısını kaldırma, facebook gruba sayfa bağlama, facebook sayfa bağlama, facebook sayfa bağlantısı kaldırma

  • Gruba sayfa bağlayabilmeniz için öncelikle Facebook hesabınıza erişim gerçekleştirip daha sonrasında Grubunuza gidiyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında ”Diğer>Grup Ayarlarını Düzenle” bölümünün içerisine giriş yapıyoruz.
  • Birlikte gelen sayfada bağlı bulunduğunuz sayfanın yanında yer almakta olan ”Sayfanı bağla” alanına tıklıyoruz.
  • Bağlamak istediğiniz sayfaların yanında yer alan ”Bağla” ikonuna tıklıyoruz.
  • Ve son olarak yeniden ”sayfayı bağla” dedikten sonra işlem çözüme kavuşmuş olacaktır.
  • Tüm bu işlemler sonrasında ileride sayfayı kaldırmak istediğiniz de ise ”Bağlı sayfayı düzenle” alanına tıklayıp buradan da ”Bağlatıyı kaldır” ikonuna tıklayarak bağlantınızı kaldırabilirsiniz.

Facebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum yaşanan aksaklık ve sorun yapılan işlem ayarı sonrasında çözüme kavuş olacaktır. Akla yer edinmiş olan sorularınızı yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz