Facebook sayfamda paylaşım ile yorumu engelleyemiyorum tarzında bir sorun ile karşı karşıya kaldıysanız makale sonrasında sorun giderilecektir. Facebook hesabında oluşturduğunuz sayfada uygunsuz paylaşım ve yorumun engellemesi için yapılacakları inceleyebilirsiniz.

Facebook hesabında artık sizlerde kendinize özgü sayfalar açarak paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Açmış olduğunuz sayfanızdaki zaman tünelini herkese aktif hale getirdiğiniz de sayfa takipçileri zaman tünelinde paylaşım sağlayabilirler. Yapılan paylaşımlar her geçen gün artan bir sayfanız var ise buradaki paylaşımların önemi de o kadar artmaktadır. Her isteyen istediği paylaşımı sağlayan bir platform oluşumu sayfaya zarar verebilir. Yani sizin grup üyeniz o sayfada istenilmeyen bir paylaşım ya da yorumda bulunur ise bu hep sayfa takipçilerine hem de size gösterilen durumu özetlemektedir. Hal böyle olunca da öyle bir yorum ya da paylaşımda bulunan kişinin yapmış olduğu işlemleri geçici süreliğine engellemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem paylaşımı sağlayan kişi yaptığı yanlışı anlayacak hem de sayfa güvenilirliğini üyelerinize göstermiş olacaksınız. Peki bu işlemi nasıl yapıldığına gelin birlikte göz atalım.

Facebook sayfamda paylaşım ile yorumu engelleyemiyorum

Facebook sayfamda paylaşım ile yorumu engelleyemiyorum, sayfamda yorum engelleyemiyorum, sayfamda paylaşım engelleyemiyorum, facebook sayfamda yorum engelleme, facebook sayfamda paylaşım engelleme, facebook sayfamda gönderi engelleme işlem ayarları için konuyu maddeler halinde sizlerle paylaşacağımız için adımları doğru alanda yapmanız sizlere sonuç getirecektir.

Facebook sayfamda yorum engelleme

Hesabınıza oluşturmuş olduğunuz sayfaya yapılan bir yorumu ya da paylaşımın engellenebilmesi için aşağıdaki adımların izlenmesi yeterli olacaktır.

Facebook sayfamda paylaşım ile yorumu engelleyemiyorum, sayfamda yorum engelleyemiyorum, sayfamda paylaşım engelleyemiyorum, facebook sayfamda yorum engelleme, facebook sayfamda paylaşım engelleme, facebook sayfamda gönderi engelleme

  • Öncelikli olarak hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirip daha sonrasında oluşturulan gruba geliyorsunuz.
  • Geldiğiniz alan üzerinde sol tarafta yer almakta olan ”Üyeler” alanına giriş yapıyoruz.
  • Üyeler bölümüne giriş işlemi sağlandıktan sonra Sessize almak istediğiniz ya da yorumunu veya paylaşımını kısıtlamak isteğiniz kişinin üzerine gelerek,
  • … Alanına tıklayıp ”Üyeyi sessize al” ikonuna tıklıyoruz.
  • Beraberinde kişinin hangi aralıkta yorum ya da paylaşım sağlayamayacağı zamanı kendinize uygun olacak şekilde belirlemesini gerçekleştirerek.
  • ‘Sessize Al” tıklamanız yeterli olacaktır.

Oluşturmuş olduğunuz sayfa da Facebook sayfamda paylaşım ile yorumu engelleyemiyorum sorunu böylelik giderilmiş olacaktır. Belirtilen zaman dilimi içerisinde artık o grup üyesi paylaşım ve yorum yapması kısıtlanmış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz