Facebook sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum ya da moderatörlükten çıkarmak istiyorsanız ve bu alanda sorun yaşıyorsanız yazımız sizin için yeterli olacaktır. Facebook uygulamasında yöneticilik verdiğiniz birini tekrar çıkarmak için yapılacak işlem ayarlarını haberimizde konu almış bulunmaktayız.

Günlük yaşantımızın vermiş olduğu iş yoğunluğundan dolayı bazen sosyal medya da uzak kaldığımız anlar olmaktadır. Özellikle Facebook uygulamasında bir sayfa yönetiyorsanız bu durumda işiniz daha zor olacaktır. Çünkü her an o sayfa ya da grup üzerinde düzenleme etkileşim halinde olmanız gereklidir. Dolayısıyla böyle bir durumda normal yaşantınızın iş yükü eklediğinde takip etmeniz hayli zor bir durum haline gelmektedir. Tüm sayfa kurucuları sayfalarını açtıktan sonra o sayfanın yöneticiliğe referans kişileri getirmektedir. Tabi bu yöneticiler öyle sıradan kişiler olmamaktadır. Herkes sayfasına önem verdiğinden dolayı sayfa yöneticiliğine de tanımış olduğu, normal hayatta en çok güvendiği kişileri getirmektedir. Hal böyle olunca ilerleyen dönemlerde güvendiğiniz kişiyle aranız da bir husumet oluşmasında ya da farklı bir sebepten ötürü o kişiyle bağınız kopabiliyor. Bu durumda da facebook hesabında o kişiye yöneticilik statüsü verdiyseniz onu geri almak isteyeceksiniz. Biz de böyle bir durumda yapılacak adımları sizlere konu alacağız.

Facebook sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum

Facebook sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum, sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum, sayfa moderatörlükten çıkaramıyorum, facebook grup yöneticiliğinden çıkarma, facebook grup yetkisini alma, facebook yöneticilikten çıkarma ile ilgili çözümün getirilebilmesi ve sorunların ortadan kalkması için yapmanız gerekenleri sizlere sunacağız.

Facebook grup yöneticiliğinden çıkarma

Facebook uygulamasında oluşturmuş olduğunuz bir grup ya da sayfanın yönetimine ya da moderatörlüğüne farklı birini verdiyseniz hangi işlemleri yapacağınızı anlatacağız.

  • Öncelikli olacak şekilde o grubun asıl kurucusu ve yöneticisi sizseniz bu durumda grup alanına geliyoruz.
  • Daha sonrasında ”Üyeler” alanına tıklıyoruz.
  • Gelecek sayfa içerisinde ”Yöneticiler” bölümüne giriyoruz.
  • Yöneticiler ya da moderatörler yazısının altında görevden çıkarmasını istemiş olduğunuz üyelerin isimleri yer almaktadır.
  • Belirlediğiniz ismin yanında bulunan YILDIZ işaretine tıkladığınızda,
  • Yöneticilik ya da moderatörlükten çıkar yazısı karşınıza gelecektir.
  • Buraya tıkladıktan sonra belirlenen kişi o konumdan çıkarılacaktır.

Facebook sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum, sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum, sayfa moderatörlükten çıkaramıyorum, facebook grup yöneticiliğinden çıkarma, facebook grup yetkisini alma, facebook yöneticilikten çıkarma

Yöneticilikten aldığınız birinin tüm yetkilileri elinden alınacağından ötürü normal işlere artık müdahale de bulunamayacağını bilmenizi isteriz. Facebook sayfamın yöneticiliğinden çıkaramıyorum ile ilgili çözümü sizlere böylelikle sunmuş bulunmaktayız.

Önceki İçerikFacebook gruba birden fazla sayfa bağlayamıyorum
Sonraki İçerikFacebook messenger bildirimlerini kapatamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here