Facebook görüntülü arama yaparken donuyor ya da kamera çalışmıyor tarzında yaşadığınız sıkıntıların çözümünü yazımızda bulabilirsiniz. Facebook hesabı üzerinden görüntülü konuşma sırasında oluşan kasma sorunları için izlenecek yöntemleri kaleme almış bulunmaktayız

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık herkesin akıllı telefonları cebinde yerini almış bulunmaktadır. Çok nadir tuşlu telefon kullanan kesim kalmış olmasından dolayı kullanıcılar artık herkesle istediği şekilde, farklı platformlarda birbirleriyle konuşabilmektedirler. Teknolojiye ayak uyduran platformlardan birisi olan Facebook uygulaması ise her geçen gün kendini geliştirmektedir. Artık Facebook uygulaması üzerinden birbiriniz ile görüntülü konuşma sağlayabiliyor, aramalarınızı internetin olduğu tüm alandan gerçekleştirebiliyorsunuz. Lakin son dönemler de sıkça karşı karşıya kalınan sorunlardan birisi olan kamera çalışmıyor, görüntü net değil, görüntü donuyor tarzındaki mağduriyetlerinizin araştırmasını detaylıca yapmış bulunmaktayız. Ayarlarımız için yapılması gerekenleri ise makalemiz de konu almış bulunmaktayız.

Facebook görüntülü arama yaparken donuyor

Facebook görüntülü arama yaparken donuyor, görüntü arama yapamıyorum, görüntülü konuşma yapamıyorum, facebook görüntülü arama yapamıyorum, facebook görüntülü arama donuyor, facebook kamera çalışmıyor, facebook görüntülü arama kasıyor yönünde şikayetleriniz sonrasında durumun incelemesi için yapılan araştırmalarımız aşağıda yer almaktadır. Müdahaleler sonrasında yaşanan donma, kasma ve çalışmama sorunu ortadan kalkacaktır.

Facebook görüntülü arama donuyor

Yapmış olduğunuz görüntülü aramanın donma gibi bir durumunda yapmanız gereken ilk işlem internet ağını kontrol etmek olacaktır. Bağlantının yavaş oluşundan meydana gelecek olan bu sorun böylelikle ortadan kalkmış olacaktır.

  • İnternet ağını kontrol ettiğiniz de karşı tarafında aynı şekilde bağlantısını kontrol etmesini isteyebilirsiniz.
  • Bunu yaptıktan sonra arka planda çalışan görüntülü arama veya sohbet kanallarının kapatılmasını sağlamalısınız.
  • Yaptığınız arama ile bağlantılı telefon ya da bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığından emin olmanız gereklidir.

Facebook görüntülü arama yaparken donuyor, görüntü arama yapamıyorum, görüntülü konuşma yapamıyorum, facebook görüntülü arama yapamıyorum, facebook görüntülü arama donuyor, facebook kamera çalışmıyor, facebook görüntülü arama kasıyor

  • Tarayıcı geçmişinizi silip yeniden yüklemeyi sağlamanız gereklidir.
  • Eğer telefon üzerinden işlem sağlıyorsanız bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
  • Bu ayarlar sonrasında uygulamanın kamera aksamında sorun olmadığını anlar ve buna bağlı adımları atmanız sağlıklı olacaktır.

Facebook görüntülü arama yaparken donuyor problemi için izleyeceğiniz adımları sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Aklınıza takılan sorunları yorum alanında bizlerle belirtmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz