Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum diyorsanız ya da eskiden paylaşım sağladığınız gönderileri tek tek silmekten yorulduysanız makalemiz işinizi görecektir. Facebook hesabında gönderileri toplu olacak silme ve gizleme işlemleri için haberimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Sosyal medya hesaplarımızda sürekli olacak şekilde paylaşımlar sağlamaktayız. Hatta günü geliyor üzüntümüzü, neşeli anımızı, ayrılışımızı, aşk acılarını ve buna bağlı ne varsa günlük yaşamda yaşadığımız tüm sıkıntıların paylaşımları sosyal medya hesaplarında paylaşmaktayız. Facebook çok eskiye dayalı bir sosyal medya platform olmasından ötürü bu alanda yapmış olduğunuz eski paylaşımlara ulaşmakta ya da silmek istediğiniz de gününüzün yarısını heba edebilirsiniz. Bu size ekstra iş yükü olacağından ötürü tüm kullanıcılar eskiden yapmış oldukları paylaşımları toplu olacak şekilde silme ya da gizleme ayarının olup olmadığını merak etmektedir. Aslında yapılan ayarların gizlenmesi ile ilgili işlemler mevcut yani siz o paylaşımları kimse görmesin diye kaldırmak istediğinizden ötürü bunların tamamını sizin göreceğiniz şekilde ayarladıktan sonra problemler ortadan kalkacaktır.

Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum

Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme adımları için ilk yapmanız gereken işlem Facebook hesabına girmek olacaktır. Hesabınıza giriş gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki adımları izlemeniz sonrasında gönderileri artık kimse göremeyecektir.

Facebook paylaşımları toplu silme

Facebook hesabınızda ilk hesabı açtığınız tarihten bu zamana kadar olan gönderilerinizi zaman tünelinden silme işlemlerini tek tek yapmak istemiyor hepsini toptan çözüme kavuşturmak istiyorsanız bu durumda aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Facebook hesabımıza zaten giriş sağladığımız için sayfanın sağ üst alanında yer alan ”OK” ya da ”Üç noktalı” bölüme tıklayıp ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra gelen ekranın sol tarafında bulunan ”Gizlilik” bölümüne giriş sağlıyoruz.
  • Devamında gelecek olan ekran da ileride paylaşacağın gönderilerini kimlerin görebileceğini seçtikten sonra,
  • Üçüncü sırada bulunan Herkese açık paylaşımlarını kimler görebilir ”Geçmiş gönderileri sınırla” yazısına tıklıyoruz.
  • Tekrarında yine karşınıza ”Geçmiş gönderileri sınırla” yazısı gelecektir buraya tıklıyoruz.
  • Yaptığımız bu işlem adımı sonrasında gelecek olan ekranda ”Eski gönderileri sıfırla” yazısına tıklıyoruz.

Yapmış olduğumuz ayarlar sonrasında eskiden yapılan gönderileri sadece siz görebilirsiniz. Siz harici kimse göremeyeceği için tek tek silme işlemlerinden de böylelikle kurtulmuş oldunuz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme Facebook gönderileri silemiyorum gizleyemiyorum, gönderi gizleyemiyorum, gönderi silemiyorum, facebook gönderi silme, facebook gönderi gizleme, facebook paylaşımları toplu silme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz