Facebook messenger kişiler yükleniyor gelmiyor tarzlı durumlarda izlemeniz gereken yolları konu almış bulunmaktayız. Messenger uygulamasında arkadaş listeniz çıkmıyor ve bunun yerine kişiler yükleniyor aşamasında kalıyorsa yapmanız gerekenleri detaylandırarak kaleme aldık.

Hepimizin bildiği üzere Facebook mesajlaşma uygulaması olarak messenger uygulamasıyla kullanıcıların karşısına çıktı ve bu alanda getirdiği güzel yeniliklerle birlikte messenger uygulamasını popüler hale getirmeyi başardı. Fakat son zamanlarda sıkça karşılaşılan problemlerden biri olan sorun ise kişiler yükleniyor hatası olmaktadır. Messenger uygulamasının içerisine giriş işlemi sağladıktan sonra kişiler yükleniyor  hatası sonrasında arkadaşlarımızın gelmemesi oldukça sorun yaşatmaktadır. Konu ile ilgili problemin hangi adımlar sonrasında giderileceğini kapsamlıca anlatacağız. Böylelikle yapılan işlem ayarları sonrasında sorun tamamen ortadan kalkacak ve mesaj beklediğiniz kişilerin mesajlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Facebook messenger kişiler yükleniyor gelmiyor

Facebook messenger kişiler yükleniyor gelmiyor, messenger kişiler yükleniyor, messenger kişiler gelmiyor, messenger kişiler çıkmıyor, facebook messenger liste gelmiyor, facebook messenger arkadaşlar gelmiyor ise bunun bir kaç sebebi bulunmaktadır. İnternet, veriler ya da uygulama kaynaklı olma ihtimallerini göz önünde bulundurarak tüm adımları kapsamlıca ele alacağız.

Messenger kişiler yükleniyor

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olarak bilinen messenger uygulamasına giriş yaptığınızda ”Kişiler yükleniyor…” yazısı sonrasında çalındı mı? neden giriş olmuyor gibi aklınıza bir çok soru işaretleri gelmektedir. Bunun bir kaç nedeni bulunmaktadır.

İlk olarak internet bağlantınızı kontrol etmeniz gereklidir. Bağlantınız da sorun yok ise bu durumda messenger uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim. Uygulama kaldırılıp yeniden yüklenmesine rağmen hala daha sorun devam ediyorsa,

Konu ile ilgili ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” alanına giriş sağlayıp buradan Messenger uygulamasını buluyoruz. Uygulamanın ön belleğini ya da verilerinin temizleme işlemlerini yaptıktan sonra messenger hesabından sizi atacaktır. Yine facebook kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda ”Kişiler yükleniyor..” yazısı ile ilgili sorun ortadan kalkacaktır. Böylelikle telefonunuzdaki messenger uygulamasından sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiz.

Facebook messenger kişiler yükleniyor gelmiyor ile ilgili olarak eğer yukarıda belirttiğimiz işlemler sonrasında hala daha problem devam ediyorsa bu durumda facebook’a sorun bildirisinde bulunmamız gereklidir. Durum ile ilgili işlemlerinizde aklınıza takılanları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

Facebook messenger kişiler yükleniyor gelmiyor, messenger kişiler yükleniyor, messenger kişiler gelmiyor, messenger kişiler çıkmıyor, facebook messenger liste gelmiyor, facebook messenger arkadaşlar gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz