Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook Gameroom yükleyemiyorum ve indiremiyorum diyenler için yapılması gereken adımları paylaşacağız.

Dünya genelinde en çok girişi gerçekleştirilen Facebook uygulamasının içerisinde bir çok özelliğin barındığını paylaşmak mümkündür. Oyun oynayan kişilere özel alanların olduğunu da biliyorsunuzdur. Bu konuda da kendisini geliştiren Facebook’ta Gameroom özelliği devreye alınmış durumdadır. Facebook Gameroom yükleyemiyorum ve indiremiyorum diyenlerden biriyseniz eğer ayarları nasıl işleme koyacağınızı paylaşacağız.

İlk olarak indirme öncesinde isterseniz Facebook Gameroom hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle uygulama oyunları tarayıcı olmadan açmanıza yardımcı olmaktadır. Yine aynı şekilde Facebook üzerinde oynamış olduğunuz ücretsiz oyunları tamamını da bir araya getirmektedir. Oyunların hepsini ana ekranda bir araya getiren Gameroom özelliğinin bir diğer etkili yanı ise en popüler oyunları ana ekranda tutmaktadır.

Facebook Gameroom yükleyemiyorum ve indiremiyorum

Facebook Gameroom yükleyemiyorum

Facebook Gameroom yükleyemiyorum diyenlerden biriyseniz eğer ilgili özelliği bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğinizi adım adım aktaracağız. İlk önce yükleme işlemi sağlayabilmeniz için bilgisayarınızdan boş bir internet sayfası açın. Adres satırı alanını boşalttıktan sonra arama satırı bölümüne https://www.facebook.com/gameroom/download/ yazıp enter tuşuna basın.

Gerçekleştireceğiniz işlemlerle birlikte orta ekranda bulunan ‘’Ücretsiz yükle’’ seçeneğine tıklayın. Yükleme işleminin sağlanabilmesi için bu alana tıkladığınızda sayfanın sağ tarafına bir dosya bilgilendirmesi indirilecektir. Onun üzerine gelip çift tıklamanızla birlikte yükleme işlemleri başlatılacaktır.

Yükleme bittiğinde ise Facebook Gameroom uygulaması bilgisayarınızın ana menü ekranına kendiliğinden gelmiş olacaktır. Lakin siz bu özelliği indir demenize rağmen masa üstünde görmüyorsanız eğer bilgisayarım bölümüne gelerek sağ tarafta yer alan indirilenler seçeneğine tıklayın. İndirilenler bölmesinde de Facebook Gameroom göremiyorsanız eğer bu durumda farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir.

Facebook Gameroom indiremiyorum

Facebook Gameroom yükleyemiyorum ve indiremiyorum

Facebook Gameroom indiremiyorum sorunu için belirtilen adımları devreye almanızla birlikte işlemlerinizi bitirmiş olmanız gereklidir. Lakin indirme sonucunda ana ekranda görünmüyor ise bu durumda işlem sırasında bağlantılarınız kesilmiş olabilir.

Çünkü yüklemeyi internet olmadan gerçekleştiremiyorsunuz. Evet ücretsiz bir program lakin indirme işlemi için muhakkak internet bağlantınızın olması gereklidir. Bağlantı yok ise sorun yaşama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bağlantı sonucunda yüklemeler problemsiz şekilde sağlanmış olması gerekiyor. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikTelegram bildirim gelmesin ve gönderilmesin
Sonraki İçerikSpace Engineers sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here