Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook canlı yayına katılma isteği gelmesin ve gönderilmesin istiyorsanız ayarları nereden sağlayacağınıza bakacağız.

Facebook hesabınızda canlı yayın yaptığınız esnada sizin arkadaşlarınızdan gelen katılım isteklerinizi görebilirsiniz. Katılım isteklerinizi kabul etmenizle birlikte yayına istediğiniz arkadaşınızla birlikte devam ettirebilirsiniz. Fakat siz böyle bir isteğin size gönderilmesini istemiyorsanız o zaman Facebook canlı yayınla ilgili bu şekilde bir araştırma içerisine girmişsinizdir.

  • Canlı yayın isteğinin gönderilmemesi demek sizin yayını tek başına yapmanız anlamına gelmektedir.
  • Gönderilen isteklerin kabul edilmemesinden dolayı arkadaşlarınız küsüyor ise bu yöntem ile onunda önüne geçmeniz mümkündür.
  • Ayarların nereden sağlanacağı konusunda daha öncesinde böyle bir işlem yapmadıysanız bilmemeniz de gayet normaldir.
  • Bizde vereceğimiz bilgilerle beraber sorunun giderilmesini ve katılım isteğinin gönderilmemesini sağlayacağız.

Facebook canlı yayına katılma isteği gelmesin ve gönderilmesin

Facebook canlı yayına katılma isteği gelmesin

Facebook canlı yayına katılma isteği gelmesin istiyorsanız ilk olarak hesabınızdan canlı yayın alanına giriş gerçekleştirerek bir canlı yayın başlatmanız gerekiyor. Hesabınıza giriş yapmanızla birlikte gelen sayfanın üst alanında yer alan ‘’Canlı’’ ikonuna dokunup canlı yayınızı başlatabilirsiniz.

Yayına başlamanızla beraber sayfanın alt tarafında yer alan iki kafalı profil simgesine dokunmanız yeterlidir. Açılan sayfada ‘’Konuk istekleri’’ adı altındaki seçenek aktif durumda ise bunu sola kaydırarak kapalı duruma getirmeniz mümkündür.

Sağlanacak ayarlar neticesinde artık siz canlı yayındayken size katılım istekleri gelmeyecektir. Katılım isteklerinizin hala daha geldiğini fark ederseniz eğer bu durumda işlemin devreye girmediğini anlayabilirsiniz. Ayarların işleme girmeme nedeninin neler olduğuna ise beraber göz gezdirerek sorununuzu gidereceğiz.

Facebook canlı yayına katılma isteği gönderilmesin

Facebook canlı yayına katılma isteği gelmesin ve gönderilmesin

Facebook canlı yayına katılma isteği gönderilmesin istiyorsanız ve belirtilen ayarları devreye alıyor olmanıza rağmen hala daha konuk isteği gönderiliyor ise internet bağlantınızda oluşan sıkıntıdan kaynaklı sorun oluşmuş olabilir.

Bağlantıyla alakalı bir sıkıntı görünmüyor ise arka plandaki uygulamalar veya uygulama ile telefonunuzda gelen güncellemelerden ötürü hata alıyor olma ihtimaliniz yüksektir. Dolayısıyla bunların tamamına dikkat ederek o şekilde işlem sağlamanızda fayda bulunuyor. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Önceki İçerikFacebook canlı yayın konuk isteklerini açma ve açamıyorum
Sonraki İçerikXenonauts 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz