Facebook mailim üzerinden çalınabilir mi. Sorusunun yanıtını bulmak isteyenlere özel yaptığımız araştırmaları kapsamlı şekilde anlatımını gerçekleştireceğiz.

Bilindiği üzere Facebook uygulamasına telefon ya da mail adresi üzerinden kayıt olmaktayız. Yeni açılan hesapların çoğunluğunda telefon numarası girilse de mail olarak gmail uzantıları girilmektedir. Fakat uygulama eskiden beri kullanım sağlanan bir platform olduğundan kaynaklı eski kullanıcıların tamamı Hotmail uzantılı maillerle hesaba girmektedir. Hotmail hesabınıza 6 ay boyunca giriş yapılmaması durumunda mail adresiniz otomatik olarak boşa düşebilmektedir. Mail adresinizin boşa düşmesiyle birlikte farklı bir kullanıcı girdiğiniz maili kendine alabilir. Eğer niyeti iyi birisiyse zaten maili farkında olmadan alacaktır. Fakat niyeti kötü ve sizin mail adresinize ulaşım sağladıysa bu durumda Facebook hesabınızı çok rahat bir şekilde alabilecektir. Durumun önüne geçmek ve buna bağlı önlemlerin alınabilmesi için gerekli olan bilgilendirmeleri sizlerle paylaşacağız.

Facebook mailim üzerinden çalınabilir mi

Facebook mailden hesabım gider mi, facebook Hotmail üzerinden hesabım çalınır mı, facebook mailden çalınabilir mi, facebook hesabım mailimi bulunca çalınır mı, facebook mail hesabımdan çalınıyor mu. Şeklinde içinizi karartan sorunların çözüme kavuşması adına yaptığımız araştırmaları geniş kapsamlı olarak sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Belirtilen işlemler sonrasında alacağınız önlemlerle birlikte hesap çalınmasının önüne geçebilirsiniz.

Facebook mailden çalabilirler mi

Facebook topluluk kurallarına önem veren ve taklit hesapları içerisinde barındırmayan bir uygulamadır. O yüzden hesap açarken gerçek bilgilerin kullanılmasına özen göstermeniz gereklidir. Bunun dışında Hotmail uzantılı mailinizden giriş yapıyorsanız kesinlikle bu maile 6 ayda bir giriş yapmanız gereklidir.

Facebook mailim üzerinden çalınabilir mi, facebook mailden hesabım çalınır mı, facebook mailimden çalınmasın, facebook mailimden gitmesin, facebook mailimden çalınmasın istemiyorum
  • Dolayısıyla giriş bilgilerinizden diler Hotmail uzantılı mailinizi kaldırabilir dilerseniz de sürekli bu mail adresinize girişlerin gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer Hotmail alanına sürekli giriş yapıyorsanız herhangi bir sorun olmayacaktır.
  • Gmail hesaplarında da böyle bir durumun olmadığını sizlere belirtmekte yarar bulunmaktadır.
  • Ama hesapları çalınan kişilerin çoğunluğuna baktığımızda tamamı Hotmail uzantılı mail kullanımı yapmaktadır.
  • Elbette ki sadece Hotmail uzantılı alanlarda bu sorun yaşanmamaktadır. Üçüncü parti yazılımlarda hesaplarınızın çalınmasına sebebiyet verebilir.
  • Hotmail alanında da önemli iyileştirmelere gidilmektedir. Ama sadece hesap açmak için mail açılımı olmaması adına hesaplarınıza da girişinizin olması istenmektedir.

Facebook mailim üzerinden çalınabilir mi sorusunun yanıtını sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Takıldığınız ya da merak ettiğiniz farklı konuları bizlere yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Önceki İçerikTwitter kod istemesin giriş onayını kapatma
Sonraki İçerikTwitter giriş onaylaması nedir ne işe yarar
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz