Facebook canlı yayın yapamıyorum açamıyorum sebebiyle birlikte nedenlerini tek tek kaleme alacağız. Facebook hesabında canlı yayın başlatılamıyor ya da hata veriyorsa sorunun çözümü için hangi işleyişleri yapmanız gerektiğini sizlere yazımızda sunacağız.

Yenilik dediğimiz de ilk akla gelen platformlar arasında yer almakta olan Facebook uygulamasında her geçen gün farklı bir yenilik sunulmaktadır. Bu yeniliklerden sonuncusu ise facebook hesabı üzerinde canlı yayın yapabilmeniz olmuştur. Yapılan canlı yayın bildirimleri açık ise sizin yaptığınız canlı yayın bildirimi tüm arkadaşlarınıza gitmekte ya da arkadaşlarınızın yapmış olduğu canlı yayınların bildirimleri sizlere gelmektedir. Eğer hesabınızı herkese açık hale getirdiyseniz böyle bir durum sonrasında da bağlantı üzerinde yapmış olduğunu canlı yayın izleyicilerin paylaşması sonrasında daha fazla kişi canlı yayına katılım gerçekleştirmektedir. Öyle ki bu alanda ticaret yapılmaya dahi başlanmıştır. Fakat yapmış olduğunuz canlı yayın bağlantılarında oluşan teknik sıkıntılar sonrasında yayın açılmadığını ya da hata verdiğini dile getirenler için incelemelerinizi aktaracağız.

Facebook canlı yayın yapamıyorum açamıyorum

Facebook canlı yayın yapamıyorum açamıyorum, canlı yayın hata veriyor, canlı yayın başlatılamıyor, facebook canlı yayın yapamıyorum, facebook canlı yayın açamıyorum, facebook canlı yayın hata veriyor, facebook canlı yayın başlatamıyorum sorunu için yapılandırılması gerekenleri konu edindiğimiz bu yazımızda ilk olarak vereceğimiz bilgi şu yöndedir. Sizler canlı yayını açtığınızda yayının 10 saniye içerisinde devreye gireceğinden emin olmanız gereklidir.

Facebook canlı yayın açamıyorum

Yapmış olduğunuz canlı yayın ile alakalı olarak 10 saniye geçmiş olmasına rağmen hala açılmadığını görüyorsanız bu durumda internet ağınızı kontrol ettirmeniz gereklidir. Eğer internetiniz zayıf ise böyle bir problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol ettikten sonra aynı şekilde sunucuların güvenilirliğinden de emin olmanız gereklidir. Bu bağlantılardan emin iseniz video yüklemelerine engel teşkil edecek olan reklam engelleme programlarını kullandığınız tarayıcı alanından devre dışı bırakalım.

Facebook canlı yayın yapamıyorum açamıyorum, canlı yayın hata veriyor, canlı yayın başlatılamıyor, facebook canlı yayın yapamıyorum, facebook canlı yayın açamıyorum, facebook canlı yayın hata veriyor, facebook canlı yayın başlatamıyorum

Canlı yayını eğer telefon üzerinden sağlıyorsanız facebook uygulaması kaldırıp yeniden yükleyelim. Facebook canlı yayın yapamıyorum açamıyorum yaşanan sorun bu yaptığınız işlem adımları sonrasında giderilecektir. Eğer bu bağlamda aklınıza takılan soru varsa yorum alanında bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz