Facebook videolar gözükmüyor oynatamıyorum diye bir çok araştırma içerisine girip bizim yazımıza erişim sağladıysanız çözüm gelmiş demektir. Facebook hesabınızda gezinti sağladığınız sırasında videolar gözükmüyor ya da oynanmıyorsa veya sizin paylaştığınız videolarda böyle sorun varsa yazıyı incelemeniz yeterlidir.

Günümüz çağında artık her akıllı telefonlarda Facebook uygulaması bulunmaktadır. Öyle ki siz de dahil tüm haberleri facebook üzerinden yapılan paylaşımlar doğrultusunda bulabilmekteyiz. Siyaset, eğlence ve haber bağlamında tüm her şeyin paylaşımının sağladığı bu platformda videolar da bir o kadar önem arz etmektedir. Paylaşılan videolar sayesinde artık insanlar her türlü durumdan haberdar olabilmektedir. Fakat son zamanlarda en çok karşılaşılan problemlerin içerisinde yer alan videoların gözükmemesi, ya da paylaşım sağlanan videoların oynatılmaması durumu tüm kullanıcılar gibi eminim sizinde canınızı sıkmaktadır. Paylaşılan ya da paylaştığınız videoların gözükmemesi ile ilgili durum karşısında nelerin yapılacağını hangi koşullarda videolar oynatılmadığını detaylıca ele alacağız. Böylelikle yaşanan sorun giderildikten sonra içiniz rahat bir şekilde seyrinizi yapabilirsiniz.

Facebook videolar gözükmüyor oynatamıyorum

Facebook videolar gözükmüyor oynatamıyorum, videolar gözükmüyor, videoları oynatamıyorum, facebook videolar gözükmüyor, facebook videolar oynatamıyorum, facebook video açılmıyor böyle bir durumda tarayıcı üzerinden giriş sağlıyorsanız. Farklı bir tarayıcıdan yada mevcutta kullanım sağlanan tarayıcınızdan çıkış yaparak giriş işlemi sağlayalım. Eğer telefon üzerinden giriş sağlıyorsak bu durumda da uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.

Facebook video açılmıyor

Tarayıcınızı ve uygulamayıp kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini sağladıysanız ve hala daha problem devam ediyorsa sürümlerin en sonunu yüklemeyi yapmanız gerektiğini sizlerle paylaştık.

Videoların oynatılmaması, açılmaması ya da gözükmemesinin diğer bir nedeni ise internet veri bağlantısıyla alakalı olabilir. Dolayısıyla eğer bağlantınız yavaş bir şekilde çalışıyorsa bağlantınızı değiştirmeniz ya da hızlı bir wi-fi bağlantısında deneme sağlamanız gereklidir.

Tüm işlem bağlantıları sayesinde yaşanan sorun ortadan kalkmaz ve videoların oynatılmaması, gözükmemesi ya da açılmaması durumu devam ederse farklı bir telefondan ya da bilgisayardan denemelerinizi sağlayıp son olarak hesabınıza erişim sağlayalım.

Hesaba erişim sağladıktan sonra sağ üst alanda yer alan ”?” işareti buradan ”Bir sorun bildirin’‘ genel ekranda ”Bir şey çalışmıyor” tıklayıp sorununuzu detaylıca facebook’a bildirmeniz yeterli olacaktır.

Facebook videolar gözükmüyor oynatamıyorum ile alakalı çözüm adımlarını sunmuş bulunmaktayız. Son yapılan işlemde facebook tarafından inceleme yapılıp geri dönüş sağlanacaktır. Böylelikle sorun giderilmiş ve çözüme ulaşmış olacaktır.

Facebook videolar gözükmüyor oynatamıyorum, videolar gözükmüyor, videoları oynatamıyorum, facebook videolar gözükmüyor, facebook videolar oynatamıyorum, facebook video açılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz