Facebook indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor sorunu ile alakalı olarak telefonunuz üzerinden nasıl bir yol izleyeceğinizi anlatacağız. Android ve iPhone telefonlarınız da Facebook uygulamasını indirme adımında yaşanan sorununuzu haberimizle birlikte çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yeni almış olduğumuz cep telefonlarımıza ilk olarak indirdiğimiz uygulama eminim ki Facebook uygulamasıdır. Eğer telefonunuz android bir telefon ise Google play store iPhone bir cihaz ise Apple store üzerinden giriş yapılarak uygulamayı hesabınıza indirmesini sağlayabilirsiniz. Telefonumuza indirmek istediğimiz uygulamanın yüklenmesi, indirilmesi sırasında hatalar ile karşı karşıya kaldığınızda hangi yöntemleri yapmanız gerektiğini kapsamlıca ele alacağız. Sağlanacak müdahaleler kapsamında karşılaşmış olduğunuz bu teknik sıkıntı sona ermiş olacaktır. Yeni aldığınız ya da mevcutta kullanım sağladığınız telefonunuzun yapılacak işlem ayarları sonrasında Facebook uygulamasını sorunsuz bir şekilde indirim sağladığını sizler de gözlemleyebilirsiniz.

Facebook indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor

Facebook indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, android facebook inmiyor, iphone facebook inmiyor, facebook inmiyor, facebook yüklenmiyor, facebook hata veriyor, facebook indiremiyorum diye sıkıntıya girmenize gerek bulunmamaktadır. İlk önceliğiniz veri bağlantınızı kontrol etmeniz olacaktır. Yani siz cep telefonundan bir şey indirmek istiyorsanız bunu mobil veriden değil de genel olarak bir wi-fi bağlantısını sağlayarak yapmanız daha uygun olacaktır.

Facebook inmiyor

Facebook kullanıcıları ilk telefon aldıktan sonra hemen uygulamayı telefonlarına indirmek istemektedirler. Doğal olacak şekilde uygulamanın indirilmesinin istenilme sebebi günümüz çağında artık Facebook’suz bir hayat düşünülmez bir hal almış durumdadır.

Haliyle facebook bağlantısı için indirilme adımlarında yaşanan sorunlar için adımlarınız aşağıda sıralanmaktadır;

  • İlk olarak indirdiğiniz diğer uygulamalar ya da çektiğiniz videolardan dolayı cihazın hafızası dolmuş olabilir.
  • Haliyle hafıza dolu olan ürünlerimizde çok fazla video eklediyseniz, ya da uygulamalar çok fazlaysa galerinden izlemediğiniz ya da kullanım gerçekleştirmediğiniz uygulamaları silelim.
  • Beraberinde Facebook uygulamasını yeniden indirmeyi deneyelim.
  • Yapılan işlem sonrasında sorun çözüme kavuşmaz ise bir de diğer yöntemlere başvurabilirsiniz.

Facebook yüklenmiyor

Yapmış olunan işlem ayarları sonrasında sorunun büyük ihtimalle giderilmesi gerekecektir. Fakat hala daha sorun devam ediyorsa işlemlere farklı yöntemler ile devam edeceğiz.

  • Telefondan ”Ayarlar” bölümüne girelim,
  • Sonrasında ”Uygulama Yöneticisi” bölümüne giriş sağlayalım,
  • Tümü” kısmına tıklıyoruz.
  • Gelen seçeneklerde Google Play Store bölümüne giriyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda verileri sil alanına tıklayıp yeniden işlem gerçekleştirmesi sağlayalım.

Yaşadığınız yükleme ve indirme sorunu böylelikle giderilmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz