BiP kaydolma hesap açma üye olma. Bip uygulamasını telefonuna indirme işlemlerini nasıl sağlanacağını merak edenlere özel detaylı anlatımı yazımıza yansıttık.

Günlük hayatımız da bir çok uygulamayı telefonlarımıza artık indirimini sağlamaktayız. Her bir uygulama diğerinin ikizi gibi açılmaktadır. Whatsapp herkes tarafından sevilen bir mesajlaşma uygulaması olduğundan dolayı herkesin telefonlarındaki yerini almış durumdadır. Ancak Turkcell’in çıkarmış olduğu BiP messenger uygulaması whatsapp’a benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmiş durumdadır. Turkcell’ilere özel bedava internet verilmesi sonrasında her geçen gün bip indirme sayısı da artmaktadır. Kısa süre içerisinde beklenen ilgili gören BiP messenger uygulamasını sadece Turkcell kullanıcılarına özel değildir. Vodafone ya da Avea kullanıcıları da bu uygulamayı indirebilmektedir. Biz BiP uygulamasının nasıl indirileceğini, kaydolma işlemleri sırasında nelerin gerekli olduğuna dair tüm bilgilerle sizleri aydınlatacağız.

BiP kaydolma hesap açma üye olma

Bip kaydolma, bip hesap açma, bip nasıl üye olunur, bip kayıt olmak için ne yapmam gerekiyor, bip messenger indirme, bip messenger nereden indirip, bip nasıl üye olunur, bip üye olmak için ne yapmam gerekiyor. Akıllarda soru işareti bırakan bu işlemin son bulabilmesi için incelemelerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Kullanımını sağladığınız hat ne olursa olsun yada telefon markası ne olursa olsun uygulamayı telefona indirebiliyorsunuz.

Bip hesap açma

iPhone kullanıcıları Apple store üzerinden Android kullanıcıları ise Google play store üzerinden uygulamayı indirebilirler. Uygulamayı indirmek için öncelikle hangi telefonu kullanıyorsanız o telefonun özelliğine bağlı olacak şekilde uygulamayı açıyorsunuz.

BiP kaydolma hesap açma üye olma, bip kaydolma, bip üye olma, bip hesap açma, bip kaydolmuyor, bip hesap açılmıyor

Daha sonrasında arama satırı alanına ”BiP” yazıp ara diyoruz. Gelecek olan ekranda en üst satırda çıkan ”Bip messenger” uygulamasının yanındaki ”İndir” butonuna tıklıyoruz.

  • İndir dedikten sonra uygulama telefonunuza inecektir. İndirme işlemleri sırasında sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Uygulama ücretsiz bir şekilde inmektedir.
  • Uygulama indikten sonra üzerine gelip aç diyoruz.
  • Sonrasında gizlilik politikası gelecektir. Burayı ”Kabul et” diyerek geçiyoruz.
  • Ardından telefon numaranızı gireceğiniz bir ekran gelecektir. Buradaki ekrana da numarayı yazıp ”Doğrulama kodu al” diyoruz.
  • Kod geldikten sonra kodu girerek ileri demeniz halinde artık bip uygulamasında siz de arkadaşlarınıza yazabilirsiniz.
  • Eğer arkadaşınız yok ise ona da tavsiye ederek indirme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

BiP kaydolma hesap açma üye olma, bip kaydolma, bip üye olma, bip hesap açma, bip kaydolmuyor, bip hesap açılmıyor

BiP kaydolma hesap açma üye olma işlemleri sırasında aklınıza takılan bir yer olursa bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.

BiP kaydolma hesap açma üye olma, bip kaydolma, bip üye olma, bip hesap açma, bip kaydolmuyor, bip hesap açılmıyor BiP kaydolma hesap açma üye olma, bip kaydolma, bip üye olma, bip hesap açma, bip kaydolmuyor, bip hesap açılmıyor BiP kaydolma hesap açma üye olma, bip kaydolma, bip üye olma, bip hesap açma, bip kaydolmuyor, bip hesap açılmıyor

Önceki İçerikWhatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin
Sonraki İçerikBip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz