Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin. Whatsapp üzerinde durum alanında paylaşılan fotoğraf veya videoları görebilmeniz veya indirmeniz için yazımızı hazırladık.

Hikaye özelliği hiç tartışmasız en çok sevilen uygulamalardan birisi instagram’dır. Ancak sadece instagram’da bu özellik aktif olarak kullanılmıyor. Ücretsiz mesaj uygulaması olan whatsapp hesaplarında da paylaşılan hikayelerin sayısı oldukça fazladır. Birinden görülen hikayeyi oldukça beğendiğimiz için kendimizde kullanmak istediğimiz de mecbur o kişinin tarafınıza göndermesini istemekteyiz. Ya da paylaşılan güzel bir hikayesinin ileride de bakmak için kaybolmasını istemeyiz. Sizlerinde bildiği gibi whatsapp üzerinde yapılan durum paylaşımları 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolmaktadır. Bu hikayelerin kaybolmadan telefonuna indirmek isteyen kişi sayısının da oldukça fazla olduğu söyleyebilmek mümkündür. Whatsapp üzerinde paylaşılan hikayeler telefonunuzun hafıza alanına kaydedildiğini biliyor muydunuz? Eve whatsapp bu bilgileri telefonunun hafıza alanında whatsapp>media alanında bulunan Statuses kısmına kayıt etmektedir. Ancak klasör gizli tutulduğu için bu bilgiler açılmamaktadır. Nasıl erişim sağlanacağına dair bilgileri aktaracağız.

Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin

Whatsapp hikayeler kaybolmasın, whatsapp arkadaşlarımın hikayesini indirmek istiyorum, whatsapp hikayeler nerede, whatsapp hikayeler gitmesin istiyorum, whatsapp başkasının hikayesini indirme, whatsapp hikaye indirme, whatsapp hikaye nasıl indirilir. Whatsapp hesabında durum alanında paylaşılan birinin gönderisini beğendiniz ve onu indirmek istiyorsanız bu durumda doğru adrestesiniz. Sağlanacak ayarlarla birlikte bu işlemi yapabilmek mümkündür.

Whatsapp hikaye nasıl iner

Whatsapp Statuses klasörünü gizlemesinden dolayı oradaki bilgilerinize erişim sağlanabilmesi için öncelikle uygulama indirmemiz gereklidir. Es dosya yöneticisi buraya tıkladıktan sonra uygulamayı telefonumuza indiriyoruz.

Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin, whatsapp hikayeler gitmesin, whatsapp hikayeler kaybolmasın, whatsapp başkasının hikayesini indirme, whatsapp hikaye nasıl iner, whatsapp hikaye indirme

İndirme işlemleri tamamladıktan sonra sol üst köşe de üç çizgili bir alan vardır. Buraya tıkladıktan sonra gelen seçenekler içerisinde,

  • Yerel>Ev adı altında bir seçenek göreceksiniz ona tıklıyoruz.
  • Whatsapp media alanına geliyoruz.
  • Media alanının içerisine giriş sağladıktan sona menüyü aşağıya doğru kaydırdığınız da ”Gizli dosyaları göster” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Burayı aktif hale getirerek Statuses adı altında media da bir klasör daha belirecektir. Buranın içerisine giriş yaparak bilgileri görebilmeniz mümkündür.

Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin, whatsapp hikayeler gitmesin, whatsapp hikayeler kaybolmasın, whatsapp başkasının hikayesini indirme, whatsapp hikaye nasıl iner, whatsapp hikaye indirme

Ancak 24 saat içerisinde herhangi bir yere taşıma yapmadığınız taktirde buradan da bilgiler silinecektir. Paylaşılan durumun üzerindeki görselin üzerine gelip başka bir klasöre taşıyabilmeniz mümkündür. Yapılan ayarlar sonucunda sorun kalmayacaktır. Bazı telefonların kendi içerisinde ”Gizli dosyaları göster” seçeneği bulunmaktadır. Hiç uygulama indirmenize gerek kalmadan oradan işlemlerinizi kendinizde halledebilirsiniz.

Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin, whatsapp hikayeler gitmesin, whatsapp hikayeler kaybolmasın, whatsapp başkasının hikayesini indirme, whatsapp hikaye nasıl iner, whatsapp hikaye indirme Whatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin, whatsapp hikayeler gitmesin, whatsapp hikayeler kaybolmasın, whatsapp başkasının hikayesini indirme, whatsapp hikaye nasıl iner, whatsapp hikaye indirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz