Paylaş

Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum. Telefonunuza yüklemiş olduğunuz bip uygulamasının kaldırılmasını istiyorsanız neler yapacağınızı anlatacağız.

Turkcell bip messenger uygulamasını indiren kullanıcılarına bedava internet vermektedir. Yapılan işlem turkcell kullanıcılarına sağlanan bir ayrıcalıktır. Şuanda bip messenger uygulamasını hali hazırda kullanan bir çok kitlenin olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Ve bu kitle her geçen gün daha da artmaktadır. Tüm özellikleri whatsapp’ı andıran uygulamayı sadece bedava internet almak için indiren bir çok kişi de bulunmaktadır. Bunun dışında bip messenger uygulamasını merak edip indiren sayısınında hayli fazla olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Uygulama telefona indirildikten sonra belli kullanım sonrasında artık hesabını kapatmak isteyenler bu işlemi nereden ve nasıl yapılacağını bilmemektedir. Yani sizler sadece uygulamayı telefondan kaldırmakla hesabınızı silmiş olmuyorsunuz. Uygulama içerisinde aynı zaman da hesap silme ayarlarından silme işlemlerini sağlamış olmalısınız. Biz de bunu araştırarak daha rahat bir şekilde sağlayabilmeniz için aşamaları adım adım paylaşacağız

Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum

Bip messenger nasıl silinir, bip uygulamasını silmek istiyorum, bip hesabı nasıl silinir, bip silme için ne yapmalıyım, bip kapatma, bip nasıl kapanır, bip hesabını kapatmak istiyorum. Diyenler uygulama da hangi ayarı sağlaması gerektiğine dair bilgileri merak etmektedir. Haliyle bu işlemleri daha fazla merakta bırakmamak için de biz bu durumun incelemesini tamamlamış bulunuyoruz.

Bip silme

Bip silme işlemleri için uygulamamıza ilk olarak giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sağ alt kısımda var olan ”Profil” yazısına tıklıyoruz. Bu alana tıkladıktan sonra karşımıza seçenekler gelecektir.

Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, bip silme, bip kapatma, bip messenger silme, bip silinmiyor, bip nasıl kapatılır

  • Gelen seçenekler içerisinden ”Ayarlar” bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar sonrasında yine karşımıza gelecek olan seçenekler içinde var olan ”Hesabım” butonuna tıklıyoruz.
  • Hesabım alanına geldikten sonra karşımızda bulunan bilgilerin içerisinde yer alan ”Hesabımı sil” butonuna tıklıyoruz.
  • Karşınıza son bir uyarı gelecektir. ”Bip hesabınızı silerseniz verilerinizin tamamı silinecektir.” şeklinde gelen uyarıyı yeşil tik olan işareti seçmeniz durumunda sorunumuz kalmayacaktır.

Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum yönünde yaşanan sıkıntıya istinaden sorun giderilmiş durumdadır. Başka bir hata alırsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde hesabın silinme yönündeki ayarları sağlayabilirsiniz.

Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, bip silme, bip kapatma, bip messenger silme, bip silinmiyor, bip nasıl kapatılır Bip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, bip silme, bip kapatma, bip messenger silme, bip silinmiyor, bip nasıl kapatılırBip hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, bip silme, bip kapatma, bip messenger silme, bip silinmiyor, bip nasıl kapatılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here