Bip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum. Telefona indirmiş olduğumuz sohbet uygulaması bip messenger hesabında dahil olunan gruptan çıkış işlemlerinizi kaleme aldık.

Günümüzde iletişim artık genellikle mesaj yöntemiyle sağlanılmaktadır. Birine karşı hissetmiş olduğumuz duyguları dahi mesaj yoluyla aktarım sağlıyoruz. Mesajlaşma uygulamaları da bunlara bağlı olacak şekilde çoğalmaktadır. Onun dışında sosyal medya hesapları içerisinde de mesajlaşmaya olduğundan fazla önem verildiğini görebilmemiz mümkündür. Turkcell ise bunu anlamış olacak ki bip messenger uygulamasını geliştirerek kendi hat kullanıcılarına bedava internet bağlantısıyla teşvik etmeyi başardı. Artık bip messenger uygulamasını sadece turkcell kullanıcıları değil tüm kullanıcılar telefonlarına indirip mesajlaşma yapabilmektedir. Whatsapp’a benzerliği ile bilinen uygulama da gruba dahil edilebilirsiniz. Gruba dahil edildikten sonra var olan grup içerisinde konuşmadığınız biri olduğunda o gruptan ayrılabiliyorsunuz. Ancak uygulama da yeni iseniz gruptan ayrılma ayarlarını nasıl ilerleteceğini bilmiyor olabilirsiniz. Ona da birlikte bakacağız.

Bip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum

Bip messenger gruptan çıkma, bip messenger gruptan nasıl çıkılıyor, bip gruptan ayrılmak istiyorum, bip dahil edildiğim gruptan çıkmak için ne yapmam gerekiyor, bip messenger gruptan nasıl ayrılır?, bip uygulamasında gruptan çıkış işin neler gerekli. Turkcell bip messenger uygulamasıyla alakalı olarak birinin dahil edilmiş olduğu gruptan ayrılabilmesi için nelerin gerekli olduğuna dair tüm ayrıntılar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Bip gruptan ayrılamıyorum

Telefonunuza indirmiş olduğunuz bip uygulamasında arkadaşlarınız tarafından daha öncesinde oluşturulan bir gruba dahil olabilirsiniz. Bu özellik tüm uygulamaların içerisinde hemen hemen bulunmaktadır. Ama konuşmadığınız ya da küs olduğunuz birinin grubuna bilinmeden dahil edilmeniz durumunda ise o ortamdan anında ayrılabilirsiniz.

Bip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum, bip gruptan çıkma, bip gruptan ayrılma, bip gruptan nasıl çıkılır, bip gruptan ayrılamıyorum, bip gruptan çıkılmıyor

  1. Bip messenger uygulamasının içerisine gelerek dahil olduğunuz grubun üzerine geliyoruz.
  2. Dahil olunan grubun sohbet alanına girdikten sonra üst alanda var olan grup isminin üzerine tıkladığınız da karşınıza seçenekler gelecektir.
  3. Gelen seçenekler için de ”Gruptan çık” yazısı vardır.
  4. Buraya tıkladığınızda ”Gruptan çıkıyorsunuz emin misini?” sorusuna yeşil tike tıklamanız gruptan çıkmanızı sağlayacaktır.
  5. Bunu yapıyor olmasına karşın hala daha sorununuz devam ederse böyle bir durumda ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek ya da internet bağlantısını kontrol ederek sorununuzu giderebilirsiniz.

Bip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum işlemleri için tüm ayrıntıları yukarıda paylaştık.

Bip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum, bip gruptan çıkma, bip gruptan ayrılma, bip gruptan nasıl çıkılır, bip gruptan ayrılamıyorum, bip gruptan çıkılmıyor

Önceki İçerikTik tok engel listem gözükmüyor nerede
Sonraki İçerikBip grup mesajlarını sessize alamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz