Bip grup mesajlarını sessize alamıyorum. Sürekli gelen bildirim seslerinden rahatsız olduysanız bip uygulaması için bu ayarı nasıl kapatılacağına bakacağız.

Telefonlar biriyle konuşurken ya da bir video izlediğimiz sırada telefonumuzdan gelen sürekli bildirim sesleri artık gına getirebilir. Sürekli yazılan yazılar sonrasında buna bir dur diyebilmek için telefonun bildirim ayarlarını da tamamen kapatmak istemeyiz. O an önemli bir şey olması durumunda gelen aramayı ya da mesajı görebilmek için. Bip messenger uygulaması içerisinde dahil olduğunuz gruptan arkadaşlarınızın sürekli bir biriyle yazışması buna sebebiyet verebilir. Yaşanan bu durum o kadar can sıkıcı bir hal almakta ki belli bir aşama sonrasında telefonu artık elinize almakta soğuyabilirsiniz. Gruptan çıkmak istediğiniz anlar olabilir ama içindeki arkadaşlarınızı sevdiğiniz için bunu da yapamıyorsanız bu durumda grubu komple sessize alabilirsiniz. Grup sessize alındıktan sonra gelen mesajları ya da bilgilerin bildirimlerini artık almayacaksınız. Sadece siz bip messenger uygulamasına girip grup içerisine girdikten sonra bu bilgileri görebilirsiniz. Nasıl olduğuna bakmak için ise birlikte yapılacak ayarlarımız yeterliliğini koruyacaktır.

Bip grup mesajlarını sessize alamıyorum

Bip grup mesajları sessize alma, bip grup bildirimleri nasıl sessize alınır, bip grup mesajları gelmesin, bip grup bildirimleri gelmesin, bip grup bildirimleri kapanmıyor, bip grup mesajları kapanmıyor, bip grup bildirim ayarlarını sessize nasıl alabilirim. Yükleme sağlamış olduğunuz bip messenger hesabında var olan gruptaki kişilerin sürekli yazışması belli bir noktadan sonra can sıkıcı hal alabiliyor. Gruptan çıkmadan grup bildirimlerini sessize almanız bunun için yeterlidir.

Bip grup mesajları gelmesin

Bip hesabında grup bildirimlerin artık karşınıza gelmemesi için o gruptan çıkmanız gerek bulunmamaktadır. Yapmanız gereken ise gruba dair bildirileri sessize almak olsun. Grup bildirilerini sessize almanız halinde artık o alanda yazılan hiç bir şeyin size gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ama gruptan bildirimleri yine bip uygulamasına girdikten sonra görebileceksiniz.

Bip grup mesajlarını sessize alamıyorum, bip grup mesajlarını kapatma, bip grup bildirimleri gelmesin, bip grup bildirimleri kapanmıyor, bip grup mesajları kapanmıyor, bip grup mesajları gelmesin

  • Grup bildirimlerinin gelmemesi için ilk olarak bip messenger uygulamasına giriş sağlıyoruz.
  • Sonrasında sürekli gelen grubun sohbet alanına giriş yapıyoruz.
  • Buraya girdikten sonra grubun üzerine tıklamanız dahilinde size seçenekler sunacaktır. Bu seçeneklere baktığınız da ”Grubu sessize al” yazan bölüme tıklıyoruz.
  • Sonrasında karşınıza süre dilimleri gelecektir. Kaç saat sessize almak istiyorsanız veya yıl olarak seçiminizi sağlayabilirsiniz.
  • O süre dilimine kadar gruptan gelen mesaj içerikleri sessize alınmış olacaktır. Bildirimler ana ekrana düşmeyecek ama bip uygulamasında mesajın olduğu görünecektir.
  • Siz grup alanına girdikten sonra bu işlemi görebilirsiniz. Bunun sonrasında olmama ya da bildirim gelme gibi bir durum yaşanmaz.
  • Böyle bir durum tekrar ederse bu durumda belirlenen süre dilimi bitmiş olabilir. O yüzden yıl olarak seçebilirsiniz.
  • Bip grup mesajlarını sessize alamıyorum diyenler için yapılacak ayarlardan bahsettik. İşlemleri anlatılan şekilde yapmanız durumunda sorunumuz giderilecektir.

Bip grup mesajlarını sessize alamıyorum, bip grup mesajlarını kapatma, bip grup bildirimleri gelmesin, bip grup bildirimleri kapanmıyor, bip grup mesajları kapanmıyor, bip grup mesajları gelmesin

Önceki İçerikBip gruptan çıkamıyorum ayrılamıyorum
Sonraki İçerikBip gruptan çıktığım görünüyor mu
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz