Paylaş

Tik tok engel listem gözükmüyor nerede. Tik tok hesaplarında engel listesini bulamayanlara özel konunun incelemesini hazırlamış bulunuyoruz.

Ülkemiz de popülerliğini kısa süre içerisinde duyuran ve kitlesini inanılmaz derecede geliştiren tik tok uygulamasında bilinmeyenleri anlatmaya devam ediyoruz. Sadece ülkemiz de değil bir çok ülke de en çok kullanılan uygulamalardan birisi haline gelen tik tok hesaplarında videoların önü arkası kesilmiyor. Video paylaşımları tik tok ile birlikte daha fazla arttığını söyleyebilmek mümkündür. Dublaj özellikli videolarla birlikte kullanıcıların yeni eğlence uygulaması olmayı başarmıştır. Tik tok hesabıyla alakalı bir diğer merak edilen ise engellenen kullanıcıların nerede olduğudur. Engel listesine nereden ulaşılacağı ve yerinin bilinmesine rağmen bazı hesaplarda bu alanın olmaması dikkat çekmektedir. Biz de bu iki türlü yaşanan sorunu tek bir yazı içerisinde kaleme alarak sorunun nasıl giderileceğine değinmiş bulunuyoruz.

Tik tok engel listem gözükmüyor nerede

Tik tok engel listesi nerede, tik tok engel listesini bulamıyorum, tik tok engel listem ben de yok, tik tok engellenen kullanıcılar nerede, tik tok engellenen kullanıcıları bulamıyorum, tik tok engel listesi görünmüyor. Tik tok hesabında rahatsız olduğunuz ya da konuşmadığınız birini engelledikten sonra bu kişilerin hangi alanda toplandığını anlatacağız. Onun dışında o alana geldiğiniz de engel listem adı altında bir sayfa göremezseniz de onunda nedenlerini paylaşarak sorunu gidereceğiz.

Tik tok engellenenler nerede

Her uygulamanın kendine has engel alanı bulunmaktadır. Burada bize düşen ise bu alanlara nereden ulaşabileceğiniz olacaktır. Tik tok platformunda engellenen kişilerin nerede olduğuna dair merak edilen işlemleri konu aldık.

Tik tok engel listem gözükmüyor nerede, tik tok engel listem nerede, tik tok engel listem, tik tok engel listesi görünmüyor, tik tok engellenenler nerede, tik tok engellenenleri bulamıyorum

İlk olarak tik tok hesabına girip buradan da profil alanına geliyoruz. Profil alanına geldikten sonra ise sağ üst alanda var olan (…) bölüme tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza gelen ekranda ”Gizlilik ayarları” adı altında bir sayfa olacaktır. Buraya tıklama işlemlerini sağlayarak en altta var olan ”Engel listem” bölümüne girebilmeniz yeterlidir.

  • Şimdi bu alana kadar her şey normal giderken belirtilen yer de sizin engel listem yazmıyorsa bu durumda uygulama güncel değildir.
  • Uygulama güncelleme sağlayabilmeniz için kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz.
  • Ya da bu işlemi yapmak istemiyorsanız apple store ya da play store alanına girerek güncelleme var olup olmadığını kontrol edebilmeniz mümkündür.
  • Tüm bu sağlanan işlemlerle birlikte tik tok engel listem gözükmüyor nerede sorunu giderilecektir.
  • Ama buna rağmen de tik tok engel listem gelmez ise bu durumda tik tok sorun bildirme makalemize göz atarak tik tok ile ilgili yaşanan bu sorunu yetkililere belirtmelisiniz.

Tik tok engel listem gözükmüyor nerede, tik tok engel listem nerede, tik tok engel listem, tik tok engel listesi görünmüyor, tik tok engellenenler nerede, tik tok engellenenleri bulamıyorumTik tok engel listem gözükmüyor nerede, tik tok engel listem nerede, tik tok engel listem, tik tok engel listesi görünmüyor, tik tok engellenenler nerede, tik tok engellenenleri bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here