Paylaş

Bip gruptan çıktığım görünüyor mu. Gruptan ayrıldıktan sonra gruptaki kişiler ayrıldığınızı bip messenger da görüp görmediğine ilişkin işlemlerin araştırmalarını yaptık.

İş yerimizde ve normal hayatımız da bir çok arkadaşımız bulunmaktadır. Bu arkadaşlarımızla iletişimi asla koparmıyoruz. Tabi buna öncülük eden bir çok mesaj uygulaması bulunmaktadır. Whatsapp’tan sonra artık bip messenger uygulamasın da da arkadaşlarımızla görüşmelerimizi sağlayabiliyoruz. Grup halinde iş ile ilgili önemli bilgiler geldiğinde ya da normal arkadaşlarımızla sohbetlerimizi sağlayabiliyoruz. Bip üzerinde dahil olduğunuz bir gruptan artık sıkılıp çıkmak istediğiniz de bunun gizli olmasını isteyebilirsiniz. Yani gruptan çıkmak isteyen kullanıcılar acaba gruptan çıktığımı başkaları görebilir mi? Sorusunu akıllarına getirmektedir. Durum böyle olunca da bizler de aklınıza takılan bu sorunun cevabını bulabilmeniz için incelemeleri tamamladık. Bip messenger ile ilgili dahil olduğunuz gruptan çıkış işlemleri sonrasında gruptakilerin sizin çıktığınızı fark edip etmediğine ilişkin detaylar aşağıdadır.

Bip gruptan çıktığım görünüyor mu

Bip gruptan ayrıldığım fark edilir mi?, bip gruptan ayrıldığım gözükmesin, bip messenger uygulamasında gruptan çıktığım görünür mü, bip gruptan ayrılırsam uyarı gider mi?, bip gruptan ayrılınca ne oluyor. Bip üzerinde oluşturulan bir gruba dahil edilmeniz sonrasında ondan ayrılmayı düşünebilirsiniz. Nasıl ayrılacağınızı zaten daha öncesinde yazdığımız yazımız da sizlerle paylaşmıştık. Ama burada asıl merak edilen konu ise ayrıldığında bu çıkış işlemlerini başkalarının görüp görmemesiyle alakalıdır.

Bip gruptan ayrıldığım gözükmesin

Gruplar her alanda oluşturulmaktadır. Facebook, instagram, whatsapp gibi platformlarda olduğu şekilde bip messenger uygulamasında da grup oluşturma sağlanmaktadır. Gruplar oluşturulduktan sonra ise bu alanda çıkmak isteyebilirsiniz.

Bip gruptan çıktığım görünüyor mu, bip gruptan çıktığım gözükmesin, bip gruptan çıkınca görünür mü, bip gruptan çıktığım gözükür mü, bip gruptan ayrıldığım görünür mü, bip gruptan ayrıldığım gözükmesin

Çıkış sonrasında gruptan ayrıldığınız grupta var olan kişilere bildirilmektedir. Neden ayrıldığınızı yine grupta bulunan kişiler sizlere soruları özel olarak sorabilir. Ama bu bilindiği için ayrılmak istemezseniz de bunu bilmeniz önem arz edecektir.

Gruptaki arkadaşlarınız arasında sevmediğiniz biri varsa bu durumda o kişi harici bir grup oluşturabilirsiniz. Ve o hariç tüm arkadaşlarınızı sizin oluşturduğunuz gruba dahil edebilirsiniz. Bunu yaparak hem o arkadaşlarınızı üzmemiş olursunuz hem de sohbetinizden eksik kalmamış olursunuz.

Bip gruptan çıktığım görünüyor mu, bip gruptan çıktığım gözükmesin, bip gruptan çıkınca görünür mü, bip gruptan çıktığım gözükür mü, bip gruptan ayrıldığım görünür mü, bip gruptan ayrıldığım gözükmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here