Android telefonumdaki lost dır klasörü ne işe yaramaktadır. Merak ediyorsanız sizin için araştırmasını yaptık. Nedir? Nasıl kullanılır? Tüm detaylar haberimizde.

Sadece Android telefonlarında yer almakta olan LOST.DIR dosyasını bir çok kullanıcı korktuğundan dolayı açmamaktadır. Virüsün bulaşmasından ya da farklı bir bağlantı oluşunu göz önünde bulundurdukları için klasör hiç açılmadan tarih olmaktadır. Günümüz çağının teknoloji çağı olduğunu bilen gençler ise telefonlar içerisinde görmüş oldukları her şeyin içerisine girmektedir. Haliyle LOST.DIR dosyasında herhangi bir virüsün yer almadığını sizinle paylaşmak isteriz. LOST.DIR sistem dosyası olarak bilinmektedir. Dosyanın telefonunuza herhangi bir zararı bulunmaktadır. Bu dosyanın telefonunuzda var oluşu size zarar vermemektedir. Sizin silmeniz ile birlikte de herhangi bir zarar görmeyeceksiniz. Şimdi dosyanın ne işe yaradığını?, silindiği taktirde ne olduğuna?, virüs var mı yok mu? bunlarla alakalı olarak detaylı bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Android telefonumdaki lost dır klasörü ne işe yaramaktadır

LOST.DIR nedir?, LOST.DIR ne işe yarar, LOST.DIR silince bir şey olur mu?, LOST.DIR virüs dosyası mı?, LOST.DIR açmak istemiyorum şeklinde akıllarda sorun işareti bırakan bu durumun çözüme kavuşabilmesi için hazırladığımız makale ile birlikte çözüm getireceğiz. Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sorunsuz bir şekilde telefonunuz da gezinti sağlayabilirsiniz.

LOST.DIR Nedir

Sadece android uygulamasında yer almakta olan bir sistem dosyası olarak bilinir. Bu dosyanın işlevi aktarım sırasında sorun olan dosyaları içerisinde barındırmaktadır. Klasörün gelen de boş olacağını görmeniz mümkündür. Çünkü aktarım işlemlerinin çoğu zaman başarılı bir şekilde sağlandığını biliyoruz.

Android telefonumdaki lost dır klasörü ne işe yaramaktadır,lost dır, lost dır dosya kurtarma lost dır geri yükleme lost dır ne işe yarar lost dır nedir?

Bu dosyanın çoğu kullanıcı ne işe yaradığını merak etmektedir. Şöyle açıklayalım isterseniz. Eğer biri size dosya gönderirse ya da video bağlantısı gönderirken bu işlemi yarı da bıraktığınızda. Ya da bilgisayarınız dan telefonunuza bir bağlantı aktarmaya çalışmış olduğunuz da işlem yarıda kalırsa bu verilerin yarısı LOST.DIR klasörüne gitmektedir. Eminim bu çok hoşunuza giden bir işlemdir. Düşünsenize dosyanın yarısı sizin klasörünüze düşüyor ve siz sanki onu almamış gibi görünüyorsunuz. İşinizi gören bir işlem olacaktır.

Dosyanın silinmesi durumunda bir problem olmayacaktır. Sadece bundan sonraki süreç içerisinde SD kartınızı aniden çektiğinizde, bir işlem yarım sürdüğünde o bilgilerin hiç bir alana kaydedilmediğini bilmenizi isteriz.

Android telefonumdaki lost dır klasörü ne işe yaramaktadır? Sorusunun yanıtını makalemiz de sizlere sunum halinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz