Android telefonumda rarlı ile zip dosyalarını açamıyorum gelen dosyaların açılması için neler yapılması gerektiğini maddeler halinde sizlere sunacağız.

Siz de android sevdalısı birisiyseniz indirmiş olduğunuz bir müzik ya da video dosyasının Rar ya da zip klasöründe indirildiğini biliyorsunuzdur. Ya da iş yerinden bizlere gönderilmiş olan bir mail içerisindeki dosyanın Rar ve zip dosyası üzerinden gönderildiği görebilirsiniz. Açmak istediğiniz dosya eğer telefonunuzda Rar klasör bağlantısı yok ise uyarı verecek ve açılmayacaktır. Bu ve benzeri tarz durumların önüne geçilebilmesi için android cihazınızda dosyanın nasıl açılacağını sizlere kapsamlıca aktaracağız. Tabi akıllı telefonlar da da bazı dosya ve klasörlerin açılımı için bir kaç program ya da uygulama kullanmamız gerekebilmektedir. Nasıl ki evimizde kullanım sağladığımız bilgisayara uygulama indirimi sağlıyorsak bazen telefonda da bize lazımcı olacak programlar indirmek sağlıyoruz. Bazı kullanıcılarımız Rar ve zip dosyaları açılmıyor tarzındaki sorunların çözümü için haberimiz işinizi görecektir.

Android telefonumda rarlı ile zip dosyalarını açamıyorum

Telefonda dosya açılmıyor, telefonda dosya nasıl açabilirim, dosyalarım açılmıyor şeklinde telefonda indirmiş olduğunuz bir dosya, müzik bağlantısı ya da video açılmıyorsa, buna bağlı olarak hangi yolların izleneceğini sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Bundan sonraki işlemleriniz de dosyalarınızı hemen açabilirsiniz.

Rar dosyası açılmıyor

Bilindiği üzere bilgisayarımız da da gelen mailler yada bir şey indirmek istediğimizde bize RAR hatası vermektedir. Bu durumda cihaza RAR dosyasını yani uygulamasını indirerek sorunu gidermekteyiz. Android telefonun da da tıpkı bilgisayarımızda olduğu gibi RAR dosyasını indirerek çözümü getirmiş olacağız. Peki bu dosyayı nereden indirebilirsiniz?

Android telefonumda rarlı ile zip dosyalarını açamıyorum, rar açılmıyor, zip açılmıyor, rar dosyası açılmıyor, zip dosyası açılmıyor, rar dosyası nasıl açılır, zip dosyası nasıl açılır

Buraya tıklamanız halinde Rar bağlantısının açılabilmesi için ilgili uygulamayı telefonunuza indirelim. Uygulama indirildikten sonra dosyayı açmayı denediğiniz de artık var olan dosyaların açıldığını görebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili aklınızda soru işaretleri varsa bunu kaldırabilirsiniz. Çünkü indireceğiniz bu uygulamanın herhangi bir ücretlendirmeye tabi tutulmadığını bilmenizi isteriz.

Android telefonumda rarlı ile zip dosyalarını açamıyorum, rar açılmıyor, zip açılmıyor, rar dosyası açılmıyor, zip dosyası açılmıyor, rar dosyası nasıl açılır, zip dosyası nasıl açılır

Rar dosyasını indirdikten sonra uygulamayı açıyoruz sonrasında bizim açamadığımız uygulamayı RAR yada zip dosyasındaki klasörünü açıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu dosyayı istediğiniz bir alana taşıyabilirsiniz. Bu işlemi ”Buraya çıkart” alanına tıklayarak sağlayabilirsiniz.

Android telefonumda rarlı ile zip dosyalarını açamıyorum tarzında yaşanan sorun için belirtilen işlemleri yapmanız yeterlidir. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz