Android telefonumda klasör oluşturamıyorum ana ekranda klasör oluşturma işlemleriniz için yapmanız gereken hazırlanan makalemizi incelemek olacaktır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni uygulamalarda sürekli olacak şekilde sürekli artış göstermektedir. Telefonumuza yüklediğimiz uygulamaların hayli fazlalaşmasıyla birlikte görünüm de bir o kadar kalabalık hale gelmektedir. Android telefon kullanıcısı iseniz bu uygulamaları belli klasörlerde tutmak istersiniz. Çünkü bir uygulamayı aradığınız da onu ana menü ekranında bulabilmeniz zor olacaktır. Sürekli indirmiş olduğumuz uygulamalar bizi klasör oluşturmaya zorlamaktadır. Ancak android telefonlarında uygulamaları toplu olacak şekilde bir klasörde nasıl toplanacağı bilinmemektedir. Biz de bu bilinmeyenleri ortadan kaldırabilmek amacıyla incelemelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Android telefonunuzda klasörün oluşturulması adına izleyeceğiniz yol aşağıdaki gibidir.

Android telefonumda klasör oluşturamıyorum

Android telefonlarda nasıl klasör oluşturabilirim?, Android telefonda uygulamaları bir arada toplamak, Android ana ekranı toparlama ve buna bağlı olacak şekilde uygulamaların tamamı için ayrı ayrı klasörlerin nasıl oluşturulacağını sizlere konu alacağız. Yaptığınız işlemler sonrasında hangi uygulamanın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Klasör isimlerine kendiniz bir isim belirlediğiniz için kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Android klasör oluşturma

Aslında klasör oluşturmanın o kadar basit bir yolu var ki bunu yapamıyor oluşunuzda ki tek sebep bilmemekten kaynaklanmaktadır. Hazırlanan yazımız ile birlikte ya bu kadar basit miydi bu işlem diye şaşırıp kalacaksınız.

Android telefonumda klasör oluşturamıyorum, telefonumda klasör oluşturamıyorum, ana ekranda klasör oluşturma, telefonumda uygulamaları dosyada toplama, android klasör oluşturma, android telefonda klasör oluşturma

Klasörün oluşturulabilmesi için kendinize uygulama seçmeniz gereklidir. Nasıl mı? Şöyle örnek veriyorum siz Facebook, instagram, twitteri ve whatsapp grubunun aynı alanda olmasını, Google chrome, mozilla, gibi uygulamaları da ”İnternet” ana başlığında toplamak istiyorsunuz.

Facebook uygulamasının üzerine gelip instagram uygulamasının üzerine doğru götürün. Sonrasında karşınıza ”Klasör” adı altıda bir uyarı gelecektir. Klasör kendiliğinden oluşturulduktan sonra bu klasöre kendinize uygun bir isim verebilirsiniz. Eklemek istediğiniz diğer uygulamaları da üzerine basılı tutarak sürükleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Android telefonumda klasör oluşturamıyorum, telefonumda klasör oluşturamıyorum, ana ekranda klasör oluşturma, telefonumda uygulamaları dosyada toplama, android klasör oluşturma, android telefonda klasör oluşturma

Android telefonumda klasör oluşturamıyorum ile ilgili işlemler buraya kadardır. Gördüğünüz gibi oldukça basit bir işlemdi. Sizler de bu işlemleri belirtilen şekilde sağlarsanız klasörleri oluşturup menü ekranını rahatlatabilirsiniz. Umarım yazımız işinize yaramıştır. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz