Android telefonumda galerimdeki müzikler gözükmüyor yada kayboldu ne yapmalıyım? Sorusunun yanıtı hazırladığımız yazımızda yer almaktadır.

Müzikler ruhumuzun gıdası olarak bilinmektedir. Dolayısıyla müziksiz bir dünya düşünülemez. Tabi buna bir de akıllı telefonlarımız eklenince artık herkes istediği müziği telefonlarına indirebilmektedir. Telefonlarında her türlü müziği whatsapp üzerinden başka arkadaşlarına gönderimini sağlayıp ya da USB bağlantısıyla araba da dinleyebiliyor. Telefonlarımızın galeri alanında yer alan veri bilgileri üzerinde istenilen müziğe istediğimiz şekilde ulaşım sağlayabiliyoruz. Lakin bazı telefonlarda galeri alanında var olan müziklerin gözükmemesi ya da hiç karşılarına çıkmaması durumlarıyla karşılaşılmaktadır. Bizde bu yazımız da galeride var olan müziklerin hangi sebeplerden ötürü gözükmediğini, gözükmesi için neler yapılması gerektiğini kapsamlıca sizlere sunumunu sağlayacağız.

Android telefonumda galerimdeki müzikler gözükmüyor

Galerimdeki şarkılar gözükmüyor, galerimdeki şarkılar çıkmıyor, galeride müzikler yok, telefonuma indirdiğim müzikler gözükmüyor, telefonumda çekilen müzikler yok ne yapabilirim? Sebep nedir? Giden müzikleri geri getirme imkanım var mı? Bu ve benzeri tarz durumlarda hangi yolların izlenmesi gerektiğini sizlere anlatacağız.

Telefonuma indirdiğim şarkılar gözükmüyor

Android telefonlarında belli bir alanları bulunmaktadır. Bu veri alanı dolduktan sonra galeride yer alan gereksiz dosya verilerinin silinmesi gereklidir. Eğer hafıza dolmuş ise bu durumda indireceğiniz bir müzik hata verecek ya da kaydetmiş olarak sandığınız bir dosyanın galeride gözükmediğini göreceksiniz.

Android telefonumda galerimdeki müzikler gözükmüyor, galerimdeki müziker gözükmüyor, galerimdeki müzikler kayboldu, telefonumda çektiğim müzikler gözükmüyor, telefonumda çektiğim müzikler görünmüyor, android telefonumdaki müzikler galerimde gözükmüyor

  • Onun haricinde telefonumuzun ”Ayarlar>Depolama” alanına girerek buradan da veri bilgilerinin kontrollerinin sağlanması gereklidir.
  • Burada 0 MB olarak görünüyorsa siz ya da farklı birisi telefonunuzdan bu müzik dosyasını silmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumun olmadığını düşünüyorsanız indirdiğiniz program ya da uygulamalar da buna sebep verebilmektedir.
  • Bununla birlikte açılmayan bir müzik dosyanız var ise telefonu bilgisayara bağlandıktan sonra ”DCIM” ya da ”Müzik” dosyalarının içerisine girerek buradan bağlantının gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Son olarak ise galeriye giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda bulunan (…) butonuna tıklayıp burada Galeri gizle seçeneği üzerinden işlem kontrollerini yapabilirsiniz.
  • Gizlenmiş dosyaya da aktarım yapmış olabilirsiniz.

Android telefonumda galerimdeki müzikler gözükmüyor problemi noktasında gerekli işlem kontrollerini sizlere sunmuş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz