Android telefonuma hotmail outlook kuramıyorum yönündeki sıkıntıların baş gösterdiği anda yapılan araştırmalarınız sonuç bulmanız için haberimiz okumalısınız.

Akıllı telefonların hayatımıza girişi ile birlikte artık bir çok kullanıcı tüm işlemlerini telefonları üzerinden yapmaktadır. Mail üzerinden genel anlamda işlem sağlayan birisi telefonuna kurmuş olduğu hotmail ya da outlook hesabı sayesinde işlerinden geri kalmamaktadır. Android bir telefon kullanıyorsanız telefonlarınıza bu mailleri kurmanız oldukça kolaydır. Sadece adımların ve ayarların nereden ve nasıl yapıldığını bilmeniz gereklidir. Almış olduğumuz android telefonumuza mail kurulum işlem aşamaları ile ilgili ne gerekiyorsa kapsamlıca konu aldığımız yazı sonrasında birlikte yapacağımız işlem ayarları sonrasında sizlerde ne kadar kolay olduğunu anlamış olacaksınız. Telefonumuza mailin yani outlook kurulum işlemlerinin yapılandırılabilmesi için ilk aşama Play store üzerinden uygulamayı telefonumuza indirmek olacaktır. Peki nereden indirebilirsiniz diye soru işaretlerini hala soranlar için zorluk olmasın diye Buraya tıklayıp indirme işlemini sağlaması yeterlidir. Sonrasında kurulum adımlarınızı birlikte yapılandıracağız.

Android telefonuma hotmail outlook kuramıyorum

Telefonuma outlook kurulmuyor, telefonuma hotmail kurulmuyor, telefonuma mail kuramıyorum, android telefonuma mail kurulmuyor, android telefonuma hotmail kuramıyorum yönünde sorun yaşayan kitlenin çözüm sağlaması için aşamaları tek tek paylaşımını yapacağız. İlk olarak yukarıdaki linke tıklayıp uygulamayı telefonumuza yüklememiz gereklidir. Yükleme tamamladıktan sonra gerisi için aşağıdaki işlemleri sağlayabilirsiniz.

Telefonuma outlook kuramıyorum

Uygulama telefonunuza indirildikten sonra sonrasında karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde yer alan mail adresi ve şifre alanlarını kendiniz dolduruyorsunuz. Sonrasında ise otomatik olarak ”Hesap ekle” alanına yönlendirme sağlanacaktır. Bu alandan ”Outlook” seçeneğini görmeniz mümkündür. Burayı seçip işlemleri devam ettirmeniz yeterlidir.

Android telefonuma hotmail outlook kuramıyorum, android hotmail kurulumu, android outlook kurulumu, telefonuma hotmail kuramıyorum, telefonuma outlook kuramıyorum, outlook kuramıyorum

Outlook alanını seçtikten sonra sizden istenilen kullanıcı adı ve şifre alanlarına kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin girişini gerçekleştirip ileri ikonuna tıklayalım. Bu işlem sonrasında tekrar ileri ikonuna tıkladıktan sonra isim istenilen bir ekran gelecektir.

Yapılan bu işlem ayarları sonrasında ekrana yine son olarak ”Son” ikonu gelecektir. Son bölümüne tıklamanız yeterlidir. Sonrasında telefonunuzun menü ekranına outlook yüklenmiş olacaktır. Mail alışverişlerinizi bu alan üzerinden yapabilirsiniz.

Bu yolla şayet telefonunuza hotmail ya da outlook kurulumlarını sağlayamadıysanız bu durumda microsoft uygulamasını indirdikten sonra işlem sağlayabilirsiniz. İşlemin yapılandırılabilmesi için yine play store uygulamasını kullanabilirsiniz. Yükleme işlemleri sonrasında hesap ekle alanına eklemek istediğiniz hesabı ekleyip uygulamanın telefona yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Android telefonuma hotmail outlook kuramıyorum ile alakalı soru işaretleri için ayarları sağlamış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz