Telefonumdan hastane randevusu almak istiyorum veya almanın yöntemi nedir? diye merak eden kullanıcı kitlemiz için yapılan araştırmaların detayları yazımızda.

Herkesin bildiği üzere dönemimiz teknoloji dönemidir. Akıllı telefonların çıkışıyla birlikte artık tüm kitlelerin bütün işlemleri telefonları üzerinden sağladığı bilinmektedir. Tabi buna bağlı olarak tüm özel kurum ve resmi daireler de ya da iş alımlarına varana kadar bütün işlemleri telefonlar üzerinden halledebiliyoruz. Sağlık sektörü de ciddi derece de teknolojiye ayak uydurmaktadır. Artık hastaneye gidip saatlerce beklemenize gerek kalmadan telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile kendi randevunuzu oluşturma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Ya da telefondan ilgili çağrı merkezi alınarak boşta var olan randevunun oluşturulması gibi işlemlerin gerçekleştirildiği bir dönemdeyiz. Fakat herhangi bir yeri aramadan nasıl randevu oluşturacağını haliyle bilmeyen bir çok kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Biz de sizlerin yorulmaması için ilgili randevuları telefonunuzdan nasıl alacağınızın araştırmasını sağlamış bulunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken işlemlerin detay bilgilendirmeleri aşağıda sunuyoruz.

Telefonumdan hastane randevusu almak istiyorum

Hastaneden nasıl randevu alabilirim? Hastaneden randevu almak istiyorum, telefon üzerinden hastaneden randevu alınabilir mi?, telefonumdan randevu almak istiyorum, telefondan hangi uygulamayı indirirsem hastane randevusu alabilirim? Bu ve benzeri sözcüklerin kullandığı bir dönem içerisinde okurlarımız için yapılan işlemlerin doküman verileri aşağıda yer almaktadır.

telefondan randevu alamıyorum

Bilindiği üzere artık MHRS üzerinden çağrı merkezi üzerinden randevularınızı oluşturmanız mümkündür. Onun haricinde telefonunuza indireceğiniz kendi uygulamasıyla birlikte TC kimlik numaranız ve şifre bağlantınız ile üyelik yapabilirsiniz. Üyelik işlem adımlarının sağlamanız durumunda sizler de artık MHRS alanı üzerinden hastalarınız randevu oluşturabilirsiniz. Ben oluşturamıyorum olmuyorum diyen bir kişi muhakkak internet bağlantısını kontrol etmesi gereklidir.

Telefonumdan hastane randevusu almak istiyorum, hastaneden randevu alacağım, telefondan randevu alamıyorum, telefondan randevu alma, hastane randevu almanın yöntemi nedir, telefon üzerinden hastaneden randevu alma

Ancak iyi hoş sen bize bunları anlatıyorsun da bunu telefonuma nasıl indireceğimiz dediğinizi duyabiliyorum. İlk olarak şunu belirtmeliyim Sağlık Bakanlığı tarafından Play Store alanına eklenmiş olan MHRS Mobil uygulamasını telefonunuza indiriyoruz. Bu indirme sonrasında daha öncesinde bir üye kaydınız yok ise ”Yeni Üye” demeniz halinde üyelik bilgilerinizi oluşturalım.

İşlemlerin tamamlama adımları gerçekleştirdikten sonra tekrar uygulamayı açalım. T.C bilgilerinizin girişi ve şifrenizi girdikten sonra sayfada yer alan ”Randevu al” ikonuna tıklayalım. Sonrasında gelen ekranda ”İl, İlçe, Doktor” verilerini görmeniz mümkündür. Hastalığınız ve varsa doktor tercihinizi yapabilirsiniz.

Telefonumdan hastane randevusu almak istiyorum sağlanan işlemler sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz