instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim ya da hesabı açtığınızı tarihi öğrenebilir miyim? Sorusunun yanıtının araştırma içerikleri haberimizde yer almaktadır.

Diğer sosyal medya uygulamalarına nazaran kendini daha çok geliştirmeyi hedeflemiş olan instagram hesabında yenilikler ard arda gelmektedir. Her gelen yeniliği sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Aklınızda yer alana sorunların yanıt bulması için ne gerekiyorsa bunun için çaba göstermekteyiz. İnstagram hesabına hangi tarihte üye olduğunu merak eden katılımın ne zaman yapıldığını öğrenmek isteyen kullanıcı kitlesinin sayısı hayli fazladır. Önceleri bunun net olarak hangi gün ay yıl olduğunu bilemiyorduk. Fakat gelen son güncelleme ile birlikte artık bunu da görebiliyorsunuz. Tek sorun işlemin nereden ve nasıl öğrenmekten geçiyor. Ve biz de biliyoruz ki bizim okurlarımız sürekli araştırma içerisinde oldukları için mutlaka bu yazımız da yer alan konuyu da ”Google” arama bölümlerinde aramaktadır. Şimdi sizlere instagram hesabını ne zaman açtığınızı nereden bakacağınızı göstermeye geldi.

instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim

Haberimizde var olan görseller üzerinden gidebilirsiniz lakin yazılar da muhakkak işinizi görecektir. Adımların doğru yapılmadan ilerlenmesi işlemin olmamasına sebebiyet vermektedir. Zaten bizimde burada sizlere bunu yazıyla dile getirmemizde ki en büyük nedenlerden birisidir. Muhakkak yazı içerisindeki bilgilendirmeleri okumanızı rica ediyoruz. Sonrasında instagrama katılım tarihinizi, instagram hesabını ne zaman açtığınızı, açtığınız tarih bilgilerini gün, ay, yıl olarak haberimizde görmeniz mümkündür.

instagram hesap açılma tarihi

Getirilen yeni güncelleme sonrasında hesabı ne zaman açtığınızı artık instagram’ın kendi içerisinden öğrenmeniz mümkündür. Bunun için yapılması gerekenleri bilmeniz yeterlidir. Öğrenim işlemlerinizin sağlayabilmeniz için ilk olarak instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim, instagram hesabını açtığım tarihi öğrenme, hesap açılma tarihi, instagram hesap açılma tarihi, instagram katılma tarihi, instagrama ne zaman katıldım

  • Hesaba giriş sağladıktan sonra profil ekranınıza geliyoruz. Buradan yer alan ayarlar alanına giriş sağlayalım.
  • Devamında gelen seçenekler içerisinde ”Hesap verileri” yazısını göreceksiniz.
  • ”Hesap verileri” alanına tıkladıktan sonra instagram tekrar sizin kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle giriş yapmanızı ya da Facebook hesabı ile giriş yapmanızı isteyecektir.
  • Bu işlemin sağlanması durumunda gelecek olan ekranda ”Katıldığın tarih” gün, ay, yıl olarak görünecektir.
  • Hangi tarihte instagram’a üye olduğunuz buradan gözükmektedir.
  • Eğer bunu göremiyorsanız instagram hesabınızı kaldırıp yeniden yükleyelim veya son sürümün güncel olması gerekmektedir.

instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim sorusunun yanıtını yukarıda siz değerli okurlarımıza paylaşmış bulunuyoruz.

instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim, instagram hesabını açtığım tarihi öğrenme, hesap açılma tarihi, instagram hesap açılma tarihi, instagram katılma tarihi, instagrama ne zaman katıldım instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim, instagram hesabını açtığım tarihi öğrenme, hesap açılma tarihi, instagram hesap açılma tarihi, instagram katılma tarihi, instagrama ne zaman katıldım instagram katıldığım tarihi görebilirmiyim, instagram hesabını açtığım tarihi öğrenme, hesap açılma tarihi, instagram hesap açılma tarihi, instagram katılma tarihi, instagrama ne zaman katıldım

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz