Android telefonda calan sarkının ismini bulma. İnstagram yada youtube üzerinde çalan müziklerinin adını bulmak için yapacağımız işlemleri kaleme alacağız.

Akıllı telefonlarımızda sürekli instagram, facebook ya da youtube hesaplarında gezintiler sağlamaktayız. Yaptığımız bu gezintiler içerisinde bir çok video ve şarkılara denk gelmekteyiz. Muhtemelen daha öncesinde hiç duymadığınız şarkılarla da karşı karşıya kalıyorsunuzdur. Hep bu şarkının acaba ismi ne? diye aramalar sağlayabiliyoruz. Aslında yöntem oldukça basittir. Telefonunuz android işletim sistemli bir telefon ise ve gezinti yaptığınız sırada çalan bir müziğin ismini bulmak istiyorsanız bu durumda doğru yerde olduğunuzu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Sizlerle beraber telefonumuza indireceğimiz Shazam uygulaması ile birlikte bundan sonra şarkılarının isimlerini bulabileceğiz. Nasıl olduğunu ve hangi yöntem ile şarkıların adlarını bulacağımıza gelin birlikte göz atalım.

Android telefonda calan sarkının ismini bulma

İnstagramdaki çalan müziği bulma, telefonumda çalan müziği bulmak istiyorum, facebookta çalan müziği adını bulma, android telefonumda çalan müziği nasıl bulabilirim?, android telefonumda çalan şarkı adını nereden bulacağım, çalan şarkıyı bulma, çalan müziğin adını bulmak istiyorum. Android telefonumuz da gezinti sağladığımız sırada bir çok videolarla karşı karşıya kalmaktayız. Hemen bu videoda çalan müziğin adını bulmalıyım diye internette bir çok arama sağlamaktasınız. Ve bulamadığınız da da canınız sıkılabiliyor. İşte bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalmamanız için izleyeceğiniz çözüm yöntemlerini araştırdık.

Android telefonumda çalan müziği bulma

Telefonda çalan müziğin anında bulabilmeniz adına yukarıda da bahsettiğim Shazam uygulamasını indirmemiz yeterli olacaktır. Android işletim sistemli telefonlarımıza google play store uygulaması üzerinden Shazam yazıp indirmemiz halinde anında çalan müziği bulabilmeniz mümkündür. İnstagramda, facebookta ve youtube hesapları üzerinde çalan müziğin bulunabilmesi uygulama ile beraber saniyelerinizi almayacaktır.

Android telefonda calan sarkının ismini bulma, instagramda çalan şarkıyı bulma, youtube çalan çarkıyı bulma, videodaki şarkıyı bulma, çalan şarkıyı bulma, android telefonumda çalan müziği bulma

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra sadece videodaki sesi dinletmeniz yeterlidir. Daha sonrasında Touch To Shazam tıklamanız durumunda çalan şarkının adını sizlere gösterecektir. Telefonumuza indirmiş olduğumuz bu uygulamaya çalan şarkıyı dinletirken anında bularak şarkının tamamını da sizler için çalmasını sağlayacaktır.

Android telefonda calan sarkının ismini bulma ile alakalı olarak umarım hazırladığımız bu yazı işinizi görmüştür.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz