WhatsApp profilime kim baktı göremiyorum 2018 yılında bu özelliğin programsız var olup olmadığını sizler için derlemiş bulunuyoruz. Whatsapp profilime girenler gözükür mü? Yada kimler bakmış? tarzında gelen sorunların cevabı yayınladığımız makalemizin içerisinde bulunmaktadır.

Whatsapp kullanıcılarının her zaman merak ettiği konulardan birisi de profiline bakanların gözüküyor mu? Sorusudur. Kendini hızla geliştiren ve buna bağlı olacak şekilde bir çok güncellemeyi de ardından getiren whatsapp hesabı gün geçtikçe daha da popüler hale gelmektedir. Öyle ki uygulama içerisinde hikaye özelliğinin gelişiyle birlikte kullanıcı kitlesi daha da artmış bulunmaktadır. Herkesin giriş sağlamış olduğu bu platform alanında görüntülü konuşma ile birlikte de sevindirici haberlerin ardı arkası kesilmemektedir. Ancak son beklenen özelliğin ise whatsapp profiline gizliden girip bakanların merak edilmesidir. Böyle bir özellik var mı yok mu? Sorusunu araştıran ve buna bağlı olacak şekilde bir çok uygulama ve program kullanan kitle yoğunluktadır. Biz de bu yazımızda whatsapp hesabı üzerinde böyle bir özelliğin var olup olmadığını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

WhatsApp profilime kim baktı göremiyorum 2018

WhatsApp profilime kim baktı göremiyorum 2018, profilime bakanlar gözükmüyor, profilime kim bakmış, whatsapp profilime bakanlar, whatsapp profilime kim bakmış, whatsapp profilime bakanlar gözükür mü vb. durumların araştırması içerisine girdiyseniz yazımız faydalı olacaktır. Öncelikle çeşitli uygulamaların var olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır. Ancak bu uygulamalar ve teknikler ne kadar işinizi görür ne kadarı size zarar verir bunu bilmelisiniz. Bilinmeden indirilen her uygulama başınıza bela olabilir.

Whatsapp profilime kim bakmış

Whatsapp uygulaması içerisinde profilinize girerek bakanların görülebilmesi için whatsapp’ın kendi içerisinde böyle bir özelliğin olmadığını maalesef sizlerle paylaşmak isteriz.

WhatsApp profilime kim baktı göremiyorum 2018, profilime bakanlar gözükmüyor, profilime kim bakmış, whatsapp profilime bakanlar, whatsapp profilime kim bakmış, whatsapp profilime bakanlar gözükür mü

Şöyle bir durum sağlayabilir. Karşıdaki kişi de numaranız varsa ve o kişi sizin telefonuna eklerse sizin whatsapp profilinize bakabilir. Fakat eğer siz bu durumun olmasını istemiyorsanız kendi rehberinize açık hale getirebilirsiniz. Yani numarası sizde kayıtlı olmayan kişi sizin profil resminizi göremez.

Ayarları sağladıktan sonra önüne geçmiş olursunuz. Whatsapp hesabı üzerinde özellikler her geçen gün geldiğinden dolayı ilerleyen dönemlerde böyle bir özellikte gelebilir. Böyle bir özelliğin gelmesi ardından yazının anında sizlerle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Tekrar belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bilmediğiniz yabancı ve türk yazılımları telefonunuza yüklemek cihazınıza zarar vermektedir.

WhatsApp profilime kim baktı göremiyorum 2018 tarihi itibariyle özellik ile ilgili var olup olmadığını sizlere sunmuş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz