Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum sorunu noktasında işlem için bir program kullanmadan yapılması gerekenleri konu almış bulunuyoruz. Whatsapp hesabı üzerinden kişilerin profil fotoğrafını indirmenin ne kadar basit olduğunu yazımızı inceledikten sonra öğrenebilirsiniz.

Herkesin kendine özgü bir resmi bulunmaktadır. Günlük yaşantımızda çekildiğimiz en güzel resmi muhakkak profil resmi yapmaktayız. Yani bir çok resim çekebiliriz fakat en çok beğeni alan resim bizim tüm platformlarda profil resmimiz olmaktadır. Whatsapp, twitter, facebook ve instagram uygulamalarına koymuş olduğumuz resimler bizim için her zaman önem arz etmektedir. Ancak bir de profil resimlerine farklı resimler koyan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu resimler bizim hoşumuza gittiğinde o resmin galerimiz de muhakkak bulunmasını isteriz. Whatsapp kullanıcıları genellikle böyle güzel portreler koyduklarından dolayı profil resimlerinin nasıl indirileceğini konu alacağız. Aslında işlem oldukça basittir. Nasıl yapıldığını bilmeniz çok önem arz etmektedir. Biz de bu makalemizde whatsapp profil resminin galeriye nasıl ekleneceğini konu alacağız.

Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum

Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum, profil resmini indiremiyorum, profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi nasıl indirilir, whatsapp arkadaşımın profil fotoğrafını indiremiyorum, whatsapp profil fotoğrafı inmiyor tarzındaki tüm işlemleriniz için hangi yolların izleneceğini konu edineceğiz. Yapılması gerekenler ise basit bir dokunuşla olacağı için çok zorlanacağınızı düşünmüyorum. Hem android hemde iPhone telefonlarda işlemlerin nasıl uygulanacağını anlatacağız.

Whatsapp profil resmi inmiyor

Whatsapp hesabınızda arkadaşımızın, sevgilimizin ya da akrabamızın profiline koymuş olduğu ilginç resmi indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyelim.

Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum, profil resmini indiremiyorum, profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi nasıl indirilir, whatsapp arkadaşımın profil fotoğrafını indiremiyorum, whatsapp profil fotoğrafı inmiyor

Profil resminin indirilebilmesi için öncelikli olarak whatsapp uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında profil resmini beğendiğimiz arkadaşımızın resmini büyütüyoruz. Büyüttükten sonra iPhone cihazlarda sağ üst alanda yukarı doğru bir imleç bulunmaktadır. Android telefonlarda ise iki uçlu bir imleç göreceksiniz. Buralara dokunduktan sonra ”Görüntüyü kaydet yada Fotoğrafı kaydet” ikonu karşımıza gelecektir. Bu işlemin ardından kaydet demeniz halinde fotoğraflar doğrudan galeriye inmeye başlayacaktır.

Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum işlemleri için yapmanız gereken adımları sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Umarım makalemiz işinizi görmüştür. Whatsapp hesabında yaşanan sorunlarınızı yorum alanında belirtmeniz durumunda tarafınıza gerekli cevaplar ve çözümler gelecektir.

Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum, profil resmini indiremiyorum, profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi nasıl indirilir, whatsapp arkadaşımın profil fotoğrafını indiremiyorum, whatsapp profil fotoğrafı inmiyor Whatsapp arkadaşlarımın profil resmini indiremiyorum, profil resmini indiremiyorum, profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi inmiyor, whatsapp profil resmi nasıl indirilir, whatsapp arkadaşımın profil fotoğrafını indiremiyorum, whatsapp profil fotoğrafı inmiyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz